Screenshots

Description

Mobilná aplikácia je určená pre zákazníkov GPS monitoringu KeetecSAT, ktorí chcú využiť možnosť sledovať svoje vozidlá aj mimo kancelárie, či bez prístupu k počítaču. Mobilná aplikácia poskytuje najdôležitejšie funkcie systému - zoznam monitorovaných vozidiel, zobrazenie aktuálnej polohy jednotlivých vozidiel na mapách Google, informácie o rýchlosti, stave batérie a čase poslednej komunikácie so serverom. Okrem toho umožňuje sledovať históriu jázd a zastávok pre dané vozidlo a vykreslenie trasy vozidla medzi dvoma zastávkami na mape Google.
Aplikácia je dostupná pre zariadenia s operačným systémom iOS po pripojení k internetu. Aplikáciu môžu využívať zákazníci KeetecSAT s použitím prihlasovacích údajov pre svoje konto. Ak ešte nevyužívate GPS monitoring KeetecSAT, môžete si zdarma vyskúšať jeho demo verziu na adrese www.keetecsat.sk

What’s New

Version 1.10

- pridaná funkcionalita zmena typu mapového podkladu

Ratings and Reviews

1.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

Dívá bol ,

Neustale chyba serveru

Nelze prihlasit, jen jednou jakmile nainstalujes a pak uz to jen hlasi chybu. Nemam chut vicekrat denne instalovat tuto aplikaci. Pote co jsem volala na info-linku tak nic nevyresili a pan ze Slovenska mi vic nezavolal.

Information

Provider
TSS Group a.s.
Size
17.2 MB
Category
Navigation
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English, Czech, Slovak

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like