Screenshots

Description

Szereg benefitów
Dołącz do świata mody Modivo i korzystaj z mnóstwa promocji oraz udogodnień. Nasz sklep internetowy to ponad 250 starannie wyselekcjonowanych marek i 80 tys. produktów w jednym miejscu. Gwarantujemy szybką dostawę oraz 30 dni na bezpłatny zwrot.
Modivo inspiruje, proponuje najnowsze trendy i przekonuje, że moda może być zabawą, która w niekonwencjonalny sposób podkreśla Twój styl.

Łatwa obsługa
- szybszy dostęp do promocji
- specjalne rabaty
- personalizowany content
- precyzyjną wyszukiwarkę produktów (możliwość skanowania kodu kreskowego)
- szybką realizację zamówienia
- możliwość tworzenia własnych stylizacji

Bądź na bieżąco z trendami
Dzięki aplikacji dowiesz się, co jest modne. Odkryj setki nowości, bądź na bieżąco z trendami i dowiedz się o najgorętszych bestsellerach. Zainspiruj się i stwórz idealne stylizacje. W aplikacji Modivo masz dostęp do historii zakupów i możesz tworzyć listę ulubionych produktów! Czekają na Ciebie również specjalne, dedykowane promocje. Dołącz do naszej aplikacji i bądź przed wszystkimi - użytkownicy jako pierwsi otrzymują informacje o rabatach na stronie.

Kontakt
Masz pytania? Pod tym adresem: https://modivo.pl/kontakt znajdziesz wszystkie możliwe kanał komunikacji, za pomocą których możesz się z nami skontaktować!

Dane osobowe
Na Twoim urządzeniu mogą być instalowane pliki cookies usprawniające działanie aplikacji oraz umożliwiające przetwarzanie Twoich danych osobowych. Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem aplikacji lub uzyskanych w oparciu o Twoją aktywność w aplikacji jest eobuwie.pl S.A. z siedzibą w Zielonej Górze. Twoje dane możemy przetwarzać w szczególności w celu wykonania umowy, w celach kontaktowych i marketingowych, w tym w ramach profilowania. Przysługuje Ci prawo do przenoszenia, dostępu, żądania sprostowania i ograniczenia przetwarzania oraz cofnięcia zgody na przetwarzanie. Masz też prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu przez nas Twoich danych znajdziesz w Polityce Prywatności.

What’s New

Version 2.0.13

Uruchomiliśmy aplikację Modivo w Chorwacji oraz wprowadziliśmy komunikaty dzięki, którym w łatwy sposób znajdziesz informacje o promocjach i nowościach. Poznaj bestsellery, twórz własne stylizacje, kupuj i ubieraj się zgodnie z najnowszymi trendami. Podziel się z nami swoją opinią!

Ratings and Reviews

4.8 out of 5
146 Ratings

146 Ratings

svicek10 ,

Vse v poradku

Vse ok

L.M.W.X. ,

Modivo

Super vyber. 👍

Larakloft ,

Recenze

Vylepšila bych překlady do češtiny. Potom informace o velikost na modelech.

App Privacy

The developer, eobuwie.pl, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Purchases
  • Contact Info

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Location
  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like