Screenshots

Description

Jednoduchý a dostupný kalendár pre vytváranie a spracovávanie Vašich rezervácií.

Posielajte zákazníkom pripomienku kedy sa majú dostaviť. Rezervačný systém zasiela pripomienky automaticky za vás. Kedykoľvek vytvoríte novú rezerváciu, Váš zákazník bude automaticky informovaný EMAIL alebo SMS správou. Text správy a dátum, kedy bude pripomienka poslaná si môžete zvoliť podľa vašich požiadaviek.
V aplikácii rezervia máte možnosť vytvorenia viacerých kalendárov vrámci jedného použivateľského konta, kde si môžete jednoducho a prehľadne prezerať rezervácie v rámci firmy.

Nezmeškajte viac schôdzku s Vašim zákazníkom. Email alebo SMS notifikácie Vás upozornia na najbližsie schôdzky aj vašich zamestnancov.

Vyzdvihnite Váš vzťah so zákazníkom na novú úroveň, posielajte všetkým Vašim zákazníkom informačný newsletter s novinkami vo vašej spoločnosti alebo pošlite všetkým zákazníkom SMS správu s akciou na tento týžden.

Automatické odosielanie dotazníka spätnej väzby. Získajte spätnú väzbu od vašich zakazníkov, zlepšite svoje služby a zvyšujte váš predaj.Hodnotenia slúžia na získanie spätnej väzby od vašich zakazníkov.
Každý pozná dôležitosť spätnej väzby – feedback - od zákazníkov. Rovnako známa je zložitosť vytvárania tejto väzby. V našom rezervačnom systéme sme tento proces zautomatizovali.
Pri vyváraní nových rezervácií systém odošle Email alebo SMS požiadavku na hodnotenie zákazníkom po určitom zvolenom čase automaticky, alebo požiadavku na ohodnotenie môžete odoslať jednoduchým stlačením tlačidla.

V našom rezervačnom systéme rezervia sme pre vás pripravili aj možnosť vytvárania rezervácií priamo zákazníkom. Jednoducho si zvolíte trvanie rezervácie a systém automaticky podľa vašich pracovných hodín a obsadenosti v kalendári ponúkne voľne možnosti na rezerváciu. Zákazník si môže vytvoriť rezerváciu jednoducho pridaním vašej adresy pre vytváranie rezervácie na vašu web alebo facebook stránku. O nových požiadavkach na rezerváciu môžete byť notifikovaný a každú požiadavku môžete schváliť alebo odmietnuť. Zjednodušte si prácu a prenechajte vytváranie rezervácií vašim zákazníkom.

Informácie o automatickom obnovovaní predlatného:
Predplatné obdobie je 1 mesiac, cena predplatného závisí od zvoleného balíka Štandard €19.99, Podnikateľ €39.99, Aktívny Podnikateľ €59.99
-Platba bude účtovaná na účet iTunes pri potvrdení nákupu
-Predplatné sa automaticky obnovuje, pokiaľ automatické obnovenie nie je vypnuté minimálne 24 hodín pred koncom aktuálneho obdobia
-Na znovu obnovenie predplatného bude účtovaný zodpovedajúci poplatok do 24 hodín pred koncom bežného obdobia
-Predplatné môže byť spravované používateľom a automatické obnovenie môže byť vypnuté tým, že po zakúpení prejdete do nastavenia účtu aktuálneho používateľa
-Akákoľvek nepoužitá časť bezplatného skúšobného obdobia, ak je ponúknutá, prepadne, ak používateľ zakúpi predplatné tejto publikácie
-zásady ochrany osobných údajov http://rezervia.sk/php/vop.php
-podmienky používania http://rezervia.sk/php/vop.php

Information

Provider
Martin Bovan
Size
37.6 MB
Compatibility

Requires iOS 10.3 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free
In-App Purchases
  1. Štandard 529,00 Kč
  2. Podnikateľ 1 050,00 Kč
  3. Aktívny Podnikateľ 1 590,00 Kč

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like