Snímky obrazovky

Popis

Naša čítačka e-kníh WK eReader je nahradená novou, vylepšenou platformou a v budúcnosti ju nájdete pod názvom Smarteca. Publikácie, ktoré máte od Wolters Kluwer zakúpené/predplatené nájdete pod rovnakým užíveteľským menom a heslom – teraz prostredníctvom bežných internetových prehliadačov (www.smarteca.sk). Publikácie však môžete aj naďalej čítať bez pripojenia k internetu, ak si ich vopred uložíte pre prístup v režime offline.
Zoznámenie sa s novým prostredím je riešené interaktívnym sprievodcom, ktorého si môžete spustiť kedykoľvek. Na stránke často kladených otázok nájdete viac informácií o Smarteca. Medzi nové funkcionality patria najmä:
- Môj archív: nepoužívané publikácie môžete jednoducho presunúť do archívu, kde ich máte stále kedykoľvek prístupné, ale nezaberajú Vám miesto vo vašej elektronickej knižnici. Z arhcívu ich môžete kedykoľvek vrátiť späť do knižnice.
- Moje dokumenty: modul slúži na vytváranie “výstrižkov” – vlastných dokumentov a poznámok – a ich priradeniu ku knihám vo vašej knižnici. Dokumenty môžu byť priradené k viacerým knihám súčasne. Jednotlivé dokumenty si môžete prehľadne organizovať do vlastných zložiek v samostatnej sekcii.
- Synchronizácia Vašich poznámok, zvýraznení, záložiek a dokumentov: všetok váš vlastný obsah je automaticky synchronizovaný na zariadenia, na ktorých práve používate knižnicu Smarteca.
- Pokročilé vyhľadávanie: fulltextové vyhľadávanie je dostupné nielen v rámci publikácií, ale aj nad celou vašou knižnicou. V Smarteca môžete vyhľadávať knihy podľa názvu, alebo mena autora. Výsledky vyhľadávanie ja ďalej možné filtrovať podľa viacerých kritérií (vydavateľ, typ publikácie, kategória)
- Do vašej knižnice si môžete nahrať aj knihy/publikácie vo formáte Word, PDF alebo ePub, ktoré ste si nekúpili/nepredplatili od Wolters Kluwer používať ich rovnako ako obsah Wolters Kluwer.

Novinky

Verze 6.0.0

Predstavujeme našu novú čítačku elektronických kníh - Smarteca! Po aktualizácii aplikácie WK eReader je niekoľko nových funkcií a lepšie ovládateľného používateľského rozhrania. Vaše e-knihy zakúpené/predplatené od Wolters Kluwer budú naďalej k dispozícii, ako aj váš vlastný obsah (obľúbené položky, záložky, zvýraznenia). E-knihy tiež môžete čítať prostredníctvom bežných internetových prehliadačov – stačí navvštíviť stránku www.smarteca.sk.

Ochrana soukromí v aplikaci

Vývojář Wolters Kluwer s. r. o. nesdělil společnosti Apple podrobnosti o svých opatřeních na ochranu soukromí a o nakládání s daty.

Podrobnosti nebyly poskytnuty

K doplnění podrobných informací o ochraně soukromí bude vývojář vyzván při zveřejnění příští aktualizace pro tuto aplikaci.

Podporuje

  • Rodinné sdílení

    Se zapnutým Rodinným sdílením bude moci tuto aplikaci používat až šest členů rodiny.

Také by se vám mohlo líbit