Screenshots

Beschreibung

2000 yılından itibaren milyonların oynadığı 101 Yüzbir Okey artık telefonunda ve tabletinde! Gerçek oyuncularla online oyun, üstelik REKLAMSIZ ve ÜCRETSİZ.

ÜCRETSİZ PUANLI OYUNLAR
Hiç bir ücret ödemeden, dilediğin sayıda puanlı 101 Okey oyunu oynayabilirsin.

HEYECANLI FISTIKLI OYUNLAR
Puanlı 101 Okey oyunundaki heyecan senin için yetersiz ise, fıstıklı oyunlarımız var. Üstelik her gün onlarca 101 Okey oyunu oynayabileceğin bonus fıstıklar da hediye.

EN İYİ OYUN DENEYİMİ
Yılların tecrübesi ile hazırladığımız oyunlarımızda, her şey olması gerektiği yerde, olması gerektiği dozda, ne fazla ne eksik. En geniş açma alanı, yardımlı ve katlamalı oyunlar, otomatik taş dizme butonları, el açma butonları. Hiç bir 101 Okey oyununda olmayan, açılan taşları yer değiştirme, yeni perler yapabilme özelliği, sadece bizim uygulamamızda. Amacımız eğlenmen, en iyi yüzbir deneyimini, uygulamamızda yaşaman.

SOHBET ve ARKADAŞLIK
Yeni insanlarla tanışabilir, sohbet edebilir, arkadaşlıklar kurabilirsin. Arkadaşlarınla eşli oyunlar oynayabilirsin. Salon, masa ve özel sohbetler hemen elinin altında. Premium servislerle üyeliğini özelleştirebilir, farklı olabilirsin.

OYUN DÜNYASI - GAMYUN
Aldığın özellikler ya da fıstıklar ister bilgisayardan ister cepten oyna tüm oyunlarımızda geçerlidir. Her oyun için ayrı ayrı özellik ve fıstık almazsın.

GİZLİLİK ÖNEMLİ
Oyunlarımızda rumuz kullanırsın, Facebook ile bağlansan dahi İSMİN ya da RESMİN görünmez.

YÜZBİR OKEY NASIL OYNANIR?
Yüzbir okey oyununda tüm oyunculara 21 adet taş dağıtılır. İlk oynayacak oyuncuya fazladan bir taş verilir ve bu oyuncu taş çekmeden, taş atarak ilk eli oynar.

Yüzbir okey oyununda açılan perlerin toplam değeri 101 olmalıdır. Çift açıyor iseniz en az 5 tane çifte sahip olmanız gerekmektedir. Elinizde 101 sayı veya 5 adet çift olmadan açarsanız 101 sayı ceza alırsınız.

Yüzbir okey oyununda perler aynı renkteki seri sayılardan (1 2 3 -7 8 9 - 11 12 13) gibi veya Farklı renklerdeki aynı sayılardan (Mavi 11 - Sarı 11 - Kırmızı 11) oluşur. Düz Okey - KDV li Okey veya 51 Oyunundaki gibi (12 13 1) gibi bir dizilim ile per açamazsınız.

Yüzbir okey oyununda elinizi açmadan yere işleme yapamazsınız. Ayrıca işlek olan bir taşı atmanız durumunda 101 sayı ceza alırsınız. Elinizi açtıktan sonra yerdeki taşlara işlek yapabilirsiniz. Ayrıca biri çift açmış ise elinizdeki çiftleri de işlek olarak bırakabilirsiniz.

Yüzbir okey oyununda çift açan bir oyuncu yere seri per bırakamaz. Ancak seri açan biri var ise elinizdeki taşları sınır olmaksızın işleyebilirsiniz. Örneğin; yerde 1-2-3 (kırmızı) peri bulunmakta ve sizde elinizi çift açtınız. Elinizde (kırmızı 4-5-6) taşları var ise bu perin devamına işlek olarak bırakabilirsiniz.

Oyunumuz, tamamen online'dır ve gerçek kişilerle oynanır. Oyun oynarken sohbet edebilir, yeni arkadaşlar edinebilirsin.

Uygulamamızı beğendiysen, bir dakikanı ayırıp olumlu bir yorum yazarsan bizi mutlu edersin. Şimdiden teşekkürler... Öneri, istek ve şikayetlerini destek@gamyun.net adresine yazabilirsin.

Neuheiten

Version 1.15.0

En iyi oyun deneyimini gamyun'da yaşaman için oyunlarımızı itina ile geliştirip, güncelliyoruz. İyi oyunlar...

Bewertungen und Rezensionen

4,9 von 5
417 Bewertungen

417 Bewertungen

Beeeerfin 58 ,

101 sevenler burda dogru!

Die App ist so geil. Ich habe lange nach einer vernünftigen App geguckt und diese ist perfekt. Man hat echte Gegner und spielt Online! Ich kann es nur weiterempfehlen

Mustafa9501 ,

101 ist schön

Gerçekten başarılı bir program. Ich danke ihnen 🤗

Prinz Of DJ ,

5 Sterne

Sehr schön

App-Datenschutz

Der Entwickler, GTech, hat darauf hingewiesen, dass die Datenschutzrichtlinien der App den unten stehenden Umgang mit Daten einschließen können. Weitere Informationen findest du in den Datenschutzrichtlinien des Entwicklers.

Daten, die zum Tracking deiner Person verwendet werden

Die folgenden Daten werden möglicherweise verwendet, um dich über Apps und Websites anderer Unternehmen hinweg zu verfolgen:

  • Kennungen

Mit dir verknüpfte Daten

Die folgenden Daten werden möglicherweise erfasst und mit deiner Identität verknüpft:

  • Gekaufte Artikel
  • Kontakt­informa­tionen
  • Benutzer­inhalte
  • Kennungen
  • Nutzungs­daten

Nicht mit dir verknüpfte Daten

Die folgenden Daten werden zwar möglicherweise erfasst, aber nicht mit deiner Identität verknüpft:

  • Nutzungs­daten

Die Datenschutzpraktiken können zum Beispiel je nach den von dir verwendeten Funktionen oder deinem Alter variieren. Weitere Infos

Support

  • Familienfreigabe

    Wenn die Familienfreigabe aktiviert ist, können bis zu sechs Familienmitglieder diese App verwenden.

Mehr von diesem Entwickler

Das gefällt dir vielleicht auch