Screenshots

Beschreibung

1000 YEPYENİ KELİME!

Artık kartlara, ezberlenmiş kelimelere ihtiyacınız yok, telefonunuza uygulamamızı indirin hemen oynamaya başlayın, üstelik sadece klasik tabu da değil, sessiz sinema oynayın, ünlüleri bilin, çizerek anlatın. Tek yapmanız gereken oyunu açmak ve takımınızı seçmek.

Oyun ilk önce grupların belirlenmesiyle başlar, sonra ilk grup gelir bir anlatıcı seçer bu anlatıcı kelimeleri sırayla anlatmaya başlar, kelimenin altında söylememesi gereken yasak kelimeler bulunmaktadır.

Anlat Bakalım oyunu, en genel anlamıyla yasaklı kelimelerin kullanılmadan, diğer katılımcılara ana kelimeyi anlatmayı amaçlayan eğlenceli bir oyundur. Anlat Bakalım, yüksek grafik kalitesi ve güncel kelime haznesiyle arkadaş ve aile
ortamlarının aranan oyunlarının başında gelmektedir.

Anlat Bakalım oyunu;
- Klasik Anlat,
- Ünlü Anlat,
- Sus Anlat,
- Çiz Anlat

olmak üzere toplam dört ana kategoriden oluşmaktadır. Ayrıca oyunun içerisinde kolay, orta, zor ve uzman olmak üzere farklı zorluklarda seviye seçenekleri bulunmaktadır.

Nasıl Oynanır?
Seçilen kategorilerin özelliklerine ve kurallarına uygun olarak karşınıza çıkan kelimeler, belirli bir süre dahilinde diğer katılımcılara anlatılmaya çalışılır.

Örneğin; Çiz Anlat kategorisindeki kelimeyi, belirli bir süre içerisinde diğer kullanıcılara, sözlü iletişim unsurları kullanılmadan sadece çizilerek anlatılmalıdır.

Her şey tamamsa, Anlat Bakalım!

Neuheiten

Version 4.0

- Buglar giderildi.

Bewertungen und Rezensionen

3.0 von 5
2 Bewertungen

2 Bewertungen

Sibos62 ,

Keyifli

Çok keyifli bir oyun. Evde disarda güzel bir ortamda oynanacak bir oyun. Fakat çok şarj yiyor ama değer ;))

Yasamina ,

Pf.

Bok

Perfekt die app ,

BBD

Oyun iyi ama süresi cok az 31 saniyeden fazla olmuyor

App-Datenschutz

Der Entwickler, Cihangir Korkmaz, hat Apple keine Details über die eigenen Datenschutzrichtlinien und den Umgang mit Daten bereitgestellt. Weitere Informationen findest du in den Datenschutzrichtlinien des Entwicklers.

Keine Details angegeben

Der Entwickler muss bei der Übermittlung seiner nächsten App-Aktualisierung Angaben zum Datenschutz machen.

Support

  • Familienfreigabe

    Wenn die Familienfreigabe aktiviert ist, können bis zu sechs Familienmitglieder diese App verwenden.

Mehr von diesem Entwickler

Das gefällt dir vielleicht auch