Screenshots

Beschreibung

Beautybox to aplikacja, umożliwiająca rezerwację online dla specjalistów w branży Beauty. Pozwoli Ci ona skupić się na tym, co robisz najlepiej.
Platforma beautybox łączy specjalistów i klientów.
Zarabiaj na swoim talencie! Aplikacja została zaprojektowana, aby zapewnić Ci pełną kontrolę nad rezerwacją wizyt i pomóc zaoszczędzić czas. Możesz skorzystać z wielu funkcji, które ułatwią Ci życie zawodowe. Z beautybox możesz pracować dla swojej przyjemności!

Platforma beautybox jest dostępna dla Twoich klientów 24/7. Wypełnij łatwo i szybko swój kalendarz wizyt, a następnie Twoi klienci mogą zarezerwować wizytę w dowolnym czasie i miejscu.

Platforma beautybox pozwoli Ci skupić się na tym, co robisz najlepiej. Spędzaj więcej czasu pracując ze swoimi klientami.
Dołącz do beautybox i zacznij czerpać korzyści z jego zalet już dziś! Otwórz dla siebie nowy poziom biznesu!

Beautybox dla profesjonalistów – korzyści/zalety:
1. Samoobsługa klienta - Twój kalendarz jest dostępny dla klientów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dzięki czemu mogą zarezerwować wizytę, nawet jeżeli jest późno w nocy. Zadowól się wolnym czasem
2. Zarządzanie kalendarzem wizyt - wystarczy spojrzeć na komórkę, aby dowiedzieć się, co na ciebie czeka. Funkcje beautybox sprawiają, że organizacja i zarządzanie kalendarzem jest łatwe
3. Zarządzanie klientami - wszystkie informacje o klientach przechowywane w jednym miejscu i dostępne w każdej chwili - historia rezerwacji, przypomnienia o wizytach, oceny, opinii i wiele innych
4. Narzędzia marketingowe – zapraszaj do korzystania z aplikacji swoich lojalnych i potencjalnych klientów za pośrednictwem mediów społecznościowych, poczty e-mail, wiadomości, mnóstwa wideo i zdjęć.

Subskrypcja beautybox
Pobierz bezpłatną wersję próbną aplikacji. Beautybox jest bezpłatny do 31 grudnia 2020!

Szanujemy i bierzemy pod uwagę Twoją opinię! Jeśli masz pytania lub idei na ulepszenie naszej aplikacji i usług, skontaktuj się z nami pod adresem e-mail:

Nowości

Zespół beautybox dodaje funkcje, które pomogą Ci wynieść swój biznes na nowy poziom, zdobyć nowych klientów, wypromować swoją markę osobistą i zaoszczędzić czas. Jak my działamy:
tworząc konta z bezpośrednim dostępem do zdjęć i portfolio, zwiększamy dostęp klientów do profesjonalistów i ich usług.
Także wprowadzamy drobne poprawki błędów i ulepszamy aplikację.

Neuheiten

Version 1.3.61

- poprawki dotyczące wydajności aplikacji

App-Datenschutz

Der Entwickler, MEGASTORE GRUPA KAPITALOWA SP Z O O, hat darauf hingewiesen, dass die Datenschutzrichtlinien der App den unten stehenden Umgang mit Daten einschließen können. Weitere Informationen findest du in den Datenschutzrichtlinien des Entwicklers.

Mit dir verknüpfte Daten

Die folgenden Daten werden möglicherweise erfasst und mit deiner Identität verknüpft:

 • Standort
 • Kontakt­informa­tionen
 • Benutzer­inhalte
 • Kennungen
 • Nutzungs­daten

Nicht mit dir verknüpfte Daten

Die folgenden Daten werden zwar möglicherweise erfasst, aber nicht mit deiner Identität verknüpft:

 • Diagnose

Die Datenschutzpraktiken können zum Beispiel je nach den von dir verwendeten Funktionen oder deinem Alter variieren. Weitere Infos

Support

 • Wallet

  Bewahre all deine Tickets, Karten und vieles mehr an einem zentralen Ort auf.

 • Familienfreigabe

  Wenn die Familienfreigabe aktiviert ist, können bis zu sechs Familienmitglieder diese App verwenden.

Mehr von diesem Entwickler

Das gefällt dir vielleicht auch