Screenshots

Beschreibung

Beautybox to aplikacja, umożliwiająca rezerwację online dla specjalistów w branży Beauty. Pozwoli Ci ona skupić się na tym, co robisz najlepiej.
Platforma beautybox łączy specjalistów i klientów.
Zarabiaj na swoim talencie! Aplikacja została zaprojektowana, aby zapewnić Ci pełną kontrolę nad rezerwacją wizyt i pomóc zaoszczędzić czas. Możesz skorzystać z wielu funkcji, które ułatwią Ci życie zawodowe. Z beautybox możesz pracować dla swojej przyjemności!

Platforma beautybox jest dostępna dla Twoich klientów 24/7. Wypełnij łatwo i szybko swój kalendarz wizyt, a następnie Twoi klienci mogą zarezerwować wizytę w dowolnym czasie i miejscu.

Platforma beautybox pozwoli Ci skupić się na tym, co robisz najlepiej. Spędzaj więcej czasu pracując ze swoimi klientami.
Dołącz do beautybox i zacznij czerpać korzyści z jego zalet już dziś! Otwórz dla siebie nowy poziom biznesu!

Beautybox dla profesjonalistów – korzyści/zalety:
1. Samoobsługa klienta - Twój kalendarz jest dostępny dla klientów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dzięki czemu mogą zarezerwować wizytę, nawet jeżeli jest późno w nocy. Zadowól się wolnym czasem
2. Zarządzanie kalendarzem wizyt - wystarczy spojrzeć na komórkę, aby dowiedzieć się, co na ciebie czeka. Funkcje beautybox sprawiają, że organizacja i zarządzanie kalendarzem jest łatwe
3. Zarządzanie klientami - wszystkie informacje o klientach przechowywane w jednym miejscu i dostępne w każdej chwili - historia rezerwacji, przypomnienia o wizytach, oceny, opinii i wiele innych
4. Narzędzia marketingowe – zapraszaj do korzystania z aplikacji swoich lojalnych i potencjalnych klientów za pośrednictwem mediów społecznościowych, poczty e-mail, wiadomości, mnóstwa wideo i zdjęć.

Subskrypcja beautybox
Pobierz bezpłatną wersję próbną aplikacji. Beautybox jest bezpłatny do 31 grudnia 2020!

Szanujemy i bierzemy pod uwagę Twoją opinię! Jeśli masz pytania lub idei na ulepszenie naszej aplikacji i usług, skontaktuj się z nami pod adresem e-mail:

Nowości

Zespół beautybox dodaje funkcje, które pomogą Ci wynieść swój biznes na nowy poziom, zdobyć nowych klientów, wypromować swoją markę osobistą i zaoszczędzić czas. Jak my działamy:
tworząc konta z bezpośrednim dostępem do zdjęć i portfolio, zwiększamy dostęp klientów do profesjonalistów i ich usług.
Także wprowadzamy drobne poprawki błędów i ulepszamy aplikację.

Neuheiten

Version 1.0.50

Dodanie nowych ekranów rejestracji, ułatwiających uzupełnienie profilu

Informationen

Anbieter
Leaware Sp. z o.o.
Größe
48.8 MB
Kategorie
Wirtschaft
Kompatibilität

Erfordert iOS 10.0 oder neuer. Kompatibel mit iPhone, iPad und iPod touch.

Sprachen

Englisch

Alter
4+
Copyright
Preis
Gratis

Support

  • Familienfreigabe

    Wenn die Familienfreigabe aktiviert ist, können bis zu sechs Familienmitglieder diese App verwenden.

Mehr von diesem Entwickler

Das gefällt dir vielleicht auch