Screenshots

Beschreibung

Ensonhaber.com' un tüm dinamizmini Iphone’ da da yaşamanız için geliştirilmiş kullanıcı deneyimi arttırılmış zevkli bir uygulama.

Ensonhaber’i öne çıkaran nefis manşetlere ve sürekli güncellenen son dakika haberlerine mobil olarak da ulaşmanızı sağlayan uygulamada özellikle üyelik sistemi ve haber başlıklarına yorum yapabilme özelliği öne çıkıyor.
Yorum yazıp kendi fikirlerinizi ve görüşlerinizi paylaşabileceğiniz sistem aynı zamanda bir çok özelliği de bünyesinde barındırıyor.

Ensonhaber’e üye olan kullanıcılar haber başlıklarına yazdıkları yorumları kendi profil sayfalarından görüntüleyebiliyor, böylece beğeni sayısı, yanıtlar, takdirler ve daha fazla etkileşim üzerinde de kontrol sahibi olabiliyor. Doğrulanmış hesaba ait üyeler yorumlarını editör onayına takılmadan paylaşabilir ve aynı zamanda onaylı hesap olduğuna dair kullanıcı adinin yanında mavi bir simge görünür. Haber başlıklarına yazılan yorumlar arasında en çok beğeni alan yorum üzerinde bir taç simgesi görünür ve bu simgeye sahip olduğunuzda kullanıcı adınız ‘’takdir edilen yorumcu’’ etiketiyle en tepede görünür.

Video haberler ile videoları tek tıkla izleyebilir, ensonhaber.com'un muhteşem galerilerine de ulaşabilirsiniz. FotoHaber tarzını en iyi uygulayan haber portallarının başında gelen Ensonhaber galerilerinden mobil cihazlarınız ile de istifade edebilirsiniz.

Ensonhaber.Com haberleri, aslında nedir sorusuna cevap veren bakış açısı ile artık Iphone’ unuzda. İndirin, kurun haberiniz olsun.

ENSONHABER.COM

Neuheiten

Version 4.0.8

- Bazı küçük hatalar düzeltildi.

Bewertungen und Rezensionen

4.3 von 5
5,237 Bewertungen

5,237 Bewertungen

pusu34 ,

Süper

Ich kann es nur weiterempfehlen; für ein 1 Euro keine Werbung ; günstiger als Bild Zeitung,,,
Weiter so ...Tskl

Sivas/Ahmetusagi ,

Süper👍

Es ist eine sehr übersichtliche Nachrichten-App.

Elektropa ,

Gut aber zu viel Werbung

Zu viel Werbung schade

App-Datenschutz

Der Entwickler (ensonhaber.com) hat Apple keine Details über seine Datenschutzpraktiken und seinen Umgang mit Daten zur Verfügung gestellt. Weitere Infos findest du in der Datenschutzrichtlinie des Entwicklers.

Keine Details angegeben

Der Entwickler muss bei der Übermittlung seiner nächsten App-Aktualisierung Angaben zum Datenschutz machen.

Informationen

Anbieter
En Son Haber Medya Hizmetleri A.S.
Größe
68.8 MB
Kategorie
Nachrichten
Kompatibilität

Erfordert iOS 10.0 oder neuer. Kompatibel mit iPhone, iPad und iPod touch.

Sprachen

Deutsch, Englisch, Französisch, Indonesisch, Italienisch, Japanisch, Koreanisch, Polnisch, Russisch, Spanisch, Tradit. Chinesisch, Türkisch, Vereinf. Chinesisch

Alter
4+
Copyright
Preis
Gratis

Support

  • Familienfreigabe

    Wenn die Familienfreigabe aktiviert ist, können bis zu sechs Familienmitglieder diese App verwenden.

Mehr von diesem Entwickler

Das gefällt dir vielleicht auch