Screenshots

Beschreibung

Hayat Eve Sığar Mobil Uygulaması, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından vatandaşlarımızı Yeni Koronavirüsü (Covid-19) konusunda bilgilendirmek, yönlendirmek ve yaşanabilecek salgın hastalık ile ilgili riskleri en az seviyeye indirmek ve yayılmasını önlemek amacıyla geliştirilen mobil uygulamadır.
T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından vatandaşlara sunulan Hayat Eve Sığar uygulaması ile telefon numaranız ile doğrulama yaparak adım adım size sorulan soruları cevaplayıp, koronavirüs hastalığı anlamında vermiş olduğunuz şikayetlerinize göre değerlendirilerek nasıl davranmanız gerektiğine göre yönlendirme alabilirsiniz. Vermiş olduğunuz cevaplara göre yönlendirmeler sadece öneri niteliği taşımaktadır ve nihai bir sonuç/kesinlik içermemektedir, tavsiye niteliğindedir.
Aynı zamanda harita üzerinde hastane, eczane, market zincirleri, metro ve duraklar gibi temel ihtiyaç noktalarına kolayca ulaşabilir, evde izolasyon, enfekte kişiler ve riskli bölgelerin yoğunluğunu görebilirsiniz.
Bu uygulama ile ‘Kontrollü Sosyal Hayat’ geçişi sağlanabilecektir.

Neuheiten

Version 2.3.9

1. Aşı Kartları sayfasında yer alan kart bilgilerine Aşı Adı ve Geçerli Olduğu Ülkeler isimli alanlar eklendi.

2. HES Kodu sorgu sonuç diyaloğunda yer alan, HES Kodu ayarlarından izin verilmeyen seçenekler listede gri ikon ile İzin Verilmedi ibaresi yer alarak gösterilecek şekilde düzenlendi.

3. Ana menüye Durumumu Görüntüle isimli yeni bir menü eklendi. Kişinin HES kodunu görmesine ya da seçmesine gerek olmadan direkt olarak diyalog ekranı açılacak ve sorgu sonuç diyalog penceresi görüntülenecek.
HES Kodu ayarlarından izin verilmeyen seçenekler listede gri ikon ile İzin Verilmedi ibaresi yer alarak gösterilecek.
Kayıtlı bir HES kodu bulunmaması durumunda hata mesajı gösterilir.

4. VoiceOver ile bazı ekranlarda yaşanan sorunlar düzeltildi.
a. Telefon numarası ile giriş sayfasında yaşanan Bluetooth boarding sayfasına geçme hatası düzeltildi.
b. Gizlilik sözleşmesinde yer alan Okudum, anladım seçim kutusunun seçilememe hatası düzeltildi.

Sağlıklı günler dileriz.

Bewertungen und Rezensionen

1,9 von 5
477 Bewertungen

477 Bewertungen

aeko57 ,

Deutsche Nummer angegeben aber keine SMS

Leider auch bei uns dasselbe Problem , deutsche Nummer wurde angegeben , kommt aber keine Benachrichtigung oder sonstiges. Schade…

admu67 ,

Deutsche Handynummern funktionieren

Seit dem letzten Update, kann man sich nun auch mit einer deutschen Handynummer registrieren.

Entwickler-Antwort ,

Merhaba, paylaşımınız için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sorununun detaylarını, varsa ekran görüntüsünü hesdestek@saglik.gov.tr e-posta adresine göndermenizi rica eder, sağlıklı günler dileriz.

Tuerkmen50 ,

Wurde geupdated/ güncellendi

Ich kriege auf meine deutsche Nummer eine SMS & die Sprache kann man auch einstellen, falls es Leute die gibt die kein Türkisch sprechen! Nicht immer sofort haten, wie man sieht arbeiten sie daran! Das sind auch nur Menschen.

Alman numarama sms üzerinden kod geldi, ve dil seçeneklerde var Türkçe konuşamayan kişiler için. Hemen şikayetlenmeyin gördüğünüz gibi uygulamayı geliştiriyorlar onlarda sadece İnsan yani. Hadi Türkiyem 4 gözle bekliyorum. Ne Mutlu Türküm Diyene 🇹🇷🐺

App-Datenschutz

Der Entwickler, T.C. Saglik Bakanligi, hat darauf hingewiesen, dass die Datenschutzrichtlinien der App den unten stehenden Umgang mit Daten einschließen können. Weitere Informationen findest du in den Datenschutzrichtlinien des Entwicklers.

Keine Daten erfasst

Der Entwickler erfasst keine Daten von dieser App.

Die Datenschutzpraktiken können zum Beispiel je nach den von dir verwendeten Funktionen oder deinem Alter variieren. Weitere Infos

Support

  • Familienfreigabe

    Wenn die Familienfreigabe aktiviert ist, können bis zu sechs Familienmitglieder diese App verwenden.

Mehr von diesem Entwickler

Das gefällt dir vielleicht auch