Hayat Eve Sığar 4+

T.C. Saglik Bakanligi

    • 1,8 • 578 Bewertungen
    • Gratis

Screenshots

Beschreibung

Hayat Eve Sığar Mobil Uygulaması, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından vatandaşlarımızı Yeni Koronavirüsü (Covid-19) konusunda bilgilendirmek, yönlendirmek ve yaşanabilecek salgın hastalık ile ilgili riskleri en az seviyeye indirmek ve yayılmasını önlemek amacıyla geliştirilen mobil uygulamadır.
T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından vatandaşlara sunulan Hayat Eve Sığar uygulaması ile telefon numaranız ile doğrulama yaparak adım adım size sorulan soruları cevaplayıp, koronavirüs hastalığı anlamında vermiş olduğunuz şikayetlerinize göre değerlendirilerek nasıl davranmanız gerektiğine göre yönlendirme alabilirsiniz. Vermiş olduğunuz cevaplara göre yönlendirmeler sadece öneri niteliği taşımaktadır ve nihai bir sonuç/kesinlik içermemektedir, tavsiye niteliğindedir.
Aynı zamanda harita üzerinde hastane, eczane, market zincirleri, metro ve duraklar gibi temel ihtiyaç noktalarına kolayca ulaşabilir, evde izolasyon, enfekte kişiler ve riskli bölgelerin yoğunluğunu görebilirsiniz.
Bu uygulama ile ‘Kontrollü Sosyal Hayat’ geçişi sağlanabilecektir.

Neuheiten

Version 2.4.2

- Onbarding ekranlarından Diğer Ayarlar ekranında yer alan "HES kare kodu sorgulamak" ifadesi cümleden çıkartıldı.
- Dashboard'da yer alan HES Kodunu Sorgula, HES Kodlarım, HES Kod Ayarları ve Durumumu Görüntüle menüleri kaldırıldı.
- Uygulamaya giriş yapıldıktan sonra kullanıcılara gösterilen diyalog penceresinde yer alan metin güncellendi.

Bewertungen und Rezensionen

1,8 von 5
578 Bewertungen

578 Bewertungen

emirhxn_ ,

Deutsche Nummern funktionieren wieder nicht

Laut den Bewertungen soll es wohl funktionieren, habe es in verschiedensten Weisen probiert, aber nie bekomme ich einen Code.
Idee an sich gut, Umsetzung eher mager.

Alman Telefon numarasina kod gelmiyor.

admu67 ,

Deutsche Handynummern funktionieren

Seit dem letzten Update, kann man sich nun auch mit einer deutschen Handynummer registrieren.

Entwickler-Antwort ,

Merhaba, paylaşımınız için teşekkür ederiz. Yaşadığınız sorununun detaylarını, varsa ekran görüntüsünü hesdestek@saglik.gov.tr e-posta adresine göndermenizi rica eder, sağlıklı günler dileriz.

Tuerkmen50 ,

Wurde geupdated/ güncellendi

Ich kriege auf meine deutsche Nummer eine SMS & die Sprache kann man auch einstellen, falls es Leute die gibt die kein Türkisch sprechen! Nicht immer sofort haten, wie man sieht arbeiten sie daran! Das sind auch nur Menschen.

Alman numarama sms üzerinden kod geldi, ve dil seçeneklerde var Türkçe konuşamayan kişiler için. Hemen şikayetlenmeyin gördüğünüz gibi uygulamayı geliştiriyorlar onlarda sadece İnsan yani. Hadi Türkiyem 4 gözle bekliyorum. Ne Mutlu Türküm Diyene 🇹🇷🐺

App-Datenschutz

Der Entwickler, T.C. Saglik Bakanligi, hat darauf hingewiesen, dass die Datenschutzrichtlinien der App den unten stehenden Umgang mit Daten einschließen können. Weitere Informationen findest du in den Datenschutzrichtlinien des Entwicklers.

Keine Daten erfasst

Der Entwickler erfasst keine Daten von dieser App.

Die Datenschutzpraktiken können zum Beispiel je nach den von dir verwendeten Funktionen oder deinem Alter variieren. Weitere Infos

Mehr von diesem Entwickler

Gesundheit und Fitness
Gesundheit und Fitness
Produktivität
Bücher
Gesundheit und Fitness
Gesundheit und Fitness

Das gefällt dir vielleicht auch

Gesundheit und Fitness
Gesundheit und Fitness
Gesundheit und Fitness
Medizin
Medizin
Gesundheit und Fitness