Screenshots

Beschreibung

Hayat Eve Sığar Mobil Uygulaması, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından vatandaşlarımızı Yeni Koronavirüsü (Covid-19) konusunda bilgilendirmek, yönlendirmek ve yaşanabilecek salgın hastalık ile ilgili riskleri en az seviyeye indirmek ve yayılmasını önlemek amacıyla geliştirilen mobil uygulamadır.
T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından vatandaşlara sunulan Hayat Eve Sığar uygulaması ile telefon numaranız ile doğrulama yaparak adım adım size sorulan soruları cevaplayıp, koronavirüs hastalığı anlamında vermiş olduğunuz şikayetlerinize göre değerlendirilerek nasıl davranmanız gerektiğine göre yönlendirme alabilirsiniz. Vermiş olduğunuz cevaplara göre yönlendirmeler sadece öneri niteliği taşımaktadır ve nihai bir sonuç/kesinlik içermemektedir, tavsiye niteliğindedir.
Aynı zamanda harita üzerinde hastane, eczane, market zincirleri, metro ve duraklar gibi temel ihtiyaç noktalarına kolayca ulaşabilir, evde izolasyon, enfekte kişiler ve riskli bölgelerin yoğunluğunu görebilirsiniz.
Ailem bölümüne merak ettiğiniz ve takip etmek istediğiniz yakınlarınızı ekleyerek, ilgili kişinin bu uygulamayı yükleyip, uygulama üzerinden onay vermesi durumunda onların konum bilgilerini görebilir, takip edebilir ve bulundukları bölgelere göre risk durumlarını görebilirsiniz.
Bu uygulama ile ‘Kontrollü Sosyal Hayat’ geçişi sağlanabilecektir

Neuheiten

Version 2.0.13

- İhbarda Bulun bölümü ile kural ihlallerini bildirim özelliği eklendi.
- HES Kodu Sorgula bölümü ile ilgili HES Koduna sahip kişinin risk durumunu karekod ile sorgulayabilme özelliği eklendi.
- Performans ve hata iyileştirmeleri yapıldı.

Sağlıklı günler dileriz.

Bewertungen und Rezensionen

1.6 von 5
79 Bewertungen

79 Bewertungen

Muratgueler ,

Keine deutsche Nummer einfügbar

Deutsche Telefonnummer sind nicht einfügbar

YasinAyYildiz ,

🤦🏽‍♂️

Was benutzt ihr auch die türkische App in Deutschland? Seid ihr vollidioten?
Natürlich ist die App unbrauchbar wenn man wie in Deutschland verwendet.

Tester73012 ,

e-Devlet ist eine Alternative

Hier kann man die deutschen Handynummern nicht eingeben. Man kann alternativ die e-Devlet App nutzen um einen HES Code zu erhalten. Hierfür muss man aber bei e-Devlet angemeldet sein.

Informationen

Anbieter
T.C. Saglik Bakanligi
Größe
105.7 MB
Kompatibilität

Erfordert iOS 10.0 oder neuer. Kompatibel mit iPhone, iPad und iPod touch.

Sprachen

Englisch, Türkisch

Alter
4+
Standort
Diese App verwendet möglicherweise deinen Standort, selbst wenn sie nicht geöffnet ist. Dadurch kann sich die Batterielaufzeit verkürzen.
Copyright
Preis
Gratis

Support

  • Familienfreigabe

    Wenn die Familienfreigabe aktiviert ist, können bis zu sechs Familienmitglieder diese App verwenden.

Mehr von diesem Entwickler

Das gefällt dir vielleicht auch