Screenshots

Beschreibung

Karesi Belediyesi, vatandaşların hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Bir çok belediyecilik hizmetlerini evinizden veya işyerinizden çıkmadan kolayca halledebileceğiniz bu uygulama belediyecilik hizmetlerini cebinizde taşımanıza olanak sağlıyor.

Karesi Belediyesi haber,duyuru ve ilçemizde ki kültürel etkinlikleri, meclis kararlarını uygulama üzerinden takip edebilirsiniz. Ayrıca Sn. Karesi Belediyesi Başkanımız Yücel YILMAZ'a bu mobil uygulama sayesinde direkt olarak öneri, görüş ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. E-belediye hizmetimiz ile ; vergi borçlarınızı dilediğiniz an ve yerden uygulama üzerinden öğrenip vergi borçlarınızı kredi kartlarıyla ödeyebileceksiniz. İstek ve şikayetlerinizi telefonunuzla anında ilgili birimlerimize fotoğraflı bir şekilde gönderebileceksiniz.

Neuheiten

Version 1.3.5

Arayüz üzerinde düzenleme yapıldı.
Hava durumu hatası düzeltildi.

Informationen

Anbieter
Dijitaladam Bilgisayar Yazilim Reklam Ozel Egitim Danismanlik Limited Sirketi
Größe
39.8 MB
Kategorie
Lifestyle
Kompatibilität

Erfordert iOS 8.0 oder neuer. Kompatibel mit iPhone, iPad und iPod touch.

Sprachen

Deutsch, Dänisch, Englisch, Finnisch, Französisch, Griechisch, Hebräisch, Indonesisch, Italienisch, Japanisch, Koreanisch, Malaiisch, Niederländisch, Norwegisch (Bokmål), Polnisch, Portugiesisch, Russisch, Schwedisch, Spanisch, Thai, Tradit. Chinesisch, Tschechisch, Türkisch, Vereinf. Chinesisch, Vietnamesisch

Alter
4+
Copyright
Preis
Gratis

Support

  • Familienfreigabe

    Wenn die Familienfreigabe aktiviert ist, können bis zu sechs Familienmitglieder diese App verwenden.

Mehr von diesem Entwickler

Das gefällt dir vielleicht auch