Screenshots

Beschreibung

Rajče do kapsy je mobilní aplikace portálu Rajče, který je největším svého druhu v České republice a obsahuje více než 1 miliardu fotek a půl milionu videí od více než 700 000 lidí. Každým dnem přibývá několik tisíc příspěvků od různých autorů.

Aplikace nyní umožňuje především snadné, rychlé nahrávání a základní správu svého účtu. Každý tak nyní může díky ní své fotky a videa ukázat kdekoliv.

Prohlížení cizích alb, fotek a videí není zatím přímo v aplikaci možné, ale je možno z aplikace snadno přejít na prohlížení na webu.

ÚČET I PROSTOR ZDARMA: Nemusíte se bát, že vám dojde místo. Na Rajčeti máte zcela zdarma neomezený prostor pro své fotky a videa. Je tak možné ho používat i v případě, že vám na mobilu dochází místo. Upozorňujeme ale, že Rajče neslouží a nefunguje jako zálohovací služba a fotky nebo videa nemusí být na Rajče nahrány v originální kvalitě a rozlišení.

PROHLÉDNĚTE SI SVÉ VÝTVORY KDEKOLIV: Máte po ruce stále přehled o svých albech. Můžete snadno a rychle změnit jejich základní nastavení jako např. vytvořit nové album, skrýt a nebo zaheslovat album, změnit popis nebo název existujícího alba, smazat album apod. Samozřejmostí je tak i možnost prezentovat své fotky i videa druhým lidem přímo na mobilním zařízení nebo po propojení například na televizoru.

POHODLNÉ SDÍLENÍ: Snadno nasdílíte fotku, video nebo celé album rodině nebo svým přátelům. Sdílet můžete na nejznámější sociální sítě, ale i zaslat přímý odkaz e-mailem nebo zprávou. Můžete přidávat štítky v popisu alba a zvýšit tak možnost jeho nalezení ostatními lidmi. Úprava popisu jednotlivé fotky nebo videa je zatím možná pouze přímo na webu, v aplikaci tato možnost zatím není.

Nahrávání fotek
podpora formátu JPG
fotky větší než 2 000 pixelů v jakémkoliv směru jsou na tento rozměr automaticky zmenšeny

Nahrávání video souborů
podpora všech základních formátů
video větší než 720 pixelů je po nahrání automaticky zmenšeno na tento rozměr
maximální délka jednoho záznamu je 30 minut

Web: www.rajce.net

Neuheiten

Version 3.3.0

Zrychlení nahrávání:
- optimalizace obrázků před nahráváním
- souběžné nahrávání více obrázků najednou

App-Datenschutz

Der Entwickler, MAFRA, a.s., hat Apple keine Details über die eigenen Datenschutzrichtlinien und den Umgang mit Daten bereitgestellt. Weitere Informationen findest du in den Datenschutzrichtlinien des Entwicklers.

Keine Details angegeben

Der Entwickler muss bei der Übermittlung seiner nächsten App-Aktualisierung Angaben zum Datenschutz machen.

Support

  • Familienfreigabe

    Wenn die Familienfreigabe aktiviert ist, können bis zu sechs Familienmitglieder diese App verwenden.

Mehr von diesem Entwickler

Nachrichten
Reisen
Shopping
Musik

Das gefällt dir vielleicht auch

Foto und Video
Foto und Video
Foto und Video
Foto und Video
Foto und Video
Foto und Video