iPhone-Screenshots

Beschreibung

Міжнародну мережу ресторанів Salateira часто називають «фаст фудом здорового харчування». Чому так? Тому що для закладів обрали незвичний формат: швидке приготування страв, які одночасно смачні, поживні та корисні для здоров’я.
Головні переваги ресторанів Salateira — бездоганні смакові властивості страв та великі порції: якраз такі, щоб повністю втамувати голод.

Оцініть пропозиції меню у цьому додатку та переконайтесь, що вибір страв та інгредієнтів у нас вражаючий. І ви можете замовити їжу онлайн всього за декілька хвилин. Це дуже просто і не потребує додаткових пояснень. Ми приготуємо свіжі страви, передамо їх кур’єрам, і вже зовсім скоро ви отримаєте своє замовлення.
Доставка їжі у Києві відбувається у робочі години: вся довідкова інформація є у додатку. Пропозиції меню актуальні: ви точно отримаєте те, що замовили. І не забувайте цікавитись акційними пропозиціями: у вас є можливість зекономити чи отримати більше.

Замовляйте з доставкою у Києві:
● смачні сезонні страви;
● фірмові та класичні салати;
● італійські пасти;
● равіолі з різними варіантами начинки;
● свіжі сендвічі;
● солодкі різноманітні десерти;
● смачний хумус;
● каву, напої та соуси власного приготування.

Доставка з Salateira працює бездоганно. Ми стараємося, щоб ви сповна насолодилися не тільки смаком, але й чудовим сервісом. Замовте їжу з ресторану у Києві та оцініть всі переваги!

Neuheiten

Version 1.8.15

Виправлено дрібні технічні помилки.

App-Datenschutz

Der Entwickler, Dots Platform, LLC, hat darauf hingewiesen, dass die Datenschutzrichtlinien der App den unten stehenden Umgang mit Daten einschließen können. Weitere Informationen findest du in den Datenschutzrichtlinien des Entwicklers.

Mit dir verknüpfte Daten

Die folgenden Daten werden möglicherweise erfasst und mit deiner Identität verknüpft:

  • Gekaufte Artikel
  • Standort
  • Kontakt­informa­tionen
  • Benutzer­inhalte
  • Kennungen
  • Nutzungs­daten
  • Diagnose

Die Datenschutzpraktiken können zum Beispiel je nach den von dir verwendeten Funktionen oder deinem Alter variieren. Weitere Infos

Support

  • Familienfreigabe

    Wenn die Familienfreigabe aktiviert ist, können bis zu sechs Familienmitglieder diese App verwenden.

Mehr von diesem Entwickler

Das gefällt dir vielleicht auch