Serock 4+

Amistad sp. z o.o.

Entwickelt für iPhone

    • Gratis

iPhone-Screenshots

Beschreibung

Aplikacja mobilna Serock to rozwiązanie, które wprowadzi Cię na szlak możliwości. Przy jej pomocy możesz nie tylko zwiedzić Serock i okolice, poznać ich atrakcje, ale także znaleźć niezbędne informacje praktyczne.

Aplikacja zawiera propozycję tras pieszych. Każda z nich zaznaczona została na mapie offline, a dzięki technologii GPS widzisz swoją dokładną pozycję podczas wycieczki. Na trasach zaznaczone są ciekawe obiekty i miejsca, które warto odwiedzić. Cenną propozycją jest także moduł audioprzewodnika, który pozwoli wysłuchać treści o najważniejszych obiektach na trasach.

Przewodnik multimedialny zawiera funkcję planera, dzięki któremu możesz w łatwy sposób zaplanować wycieczkę. Planer przyda się także do umieszczenia w jednym miejscu propozycji wydarzeń gminnych, które Cię zainteresują.

To nie wszystko. Aplikacja sprawi, że będziesz mógł śledzić gminne aktualności, a także otrzymywać powiadomienia o dodaniu do niej interesujących Cię treści. Dzięki temu żadna informacja Ci nie umknie.

Neuheiten

Version 1.6

Zmiana źródła lokalnego transportu

App-Datenschutz

Der Entwickler, Amistad sp. z o.o., hat darauf hingewiesen, dass die Datenschutzrichtlinien der App den unten stehenden Umgang mit Daten einschließen können. Weitere Informationen findest du in den Datenschutzrichtlinien des Entwicklers.

Nicht mit dir verknüpfte Daten

Die folgenden Daten werden zwar möglicherweise erfasst, aber nicht mit deiner Identität verknüpft:

  • Diagnose

Die Datenschutzpraktiken können zum Beispiel je nach den von dir verwendeten Funktionen oder deinem Alter variieren. Weitere Infos

Mehr von diesem Entwickler

Traseo. Szlaki, trasy, mapy
Reisen
Wanderwege in Malopolska
Reisen
GreenVelo Route
Reisen
Kołobrzeg RE:GENERACJA
Reisen
Woliński Park Narodowy
Reisen
Bydgoszcz - Mobilny Przewodnik
Reisen

Das gefällt dir vielleicht auch

ACRO - City Bike Sharing
Reisen
Awesome Masuria
Reisen
Mazowieckie Rezerwaty Przyrody
Reisen
Time4BUS
Navigation
Time Machine
Reisen
slaskie.travel
Reisen