Tarif Küpü - Yemek Tarifleri 4+

Yasin Turkdogan

Entwickelt für iPad

  • 4,8 • 68 Bewertungen
  • Gratis
  • In-App-Käufe möglich

Screenshots

Beschreibung

www.kevserinmutfagi.com Türkiye’nin en kullanıcı dostu yemek tarifleri uygulamasını sunar.

Açık ve kolay anlaşılır anlatımı ve maddelenmiş malzeme listeleriyle birçok farklı kategoride 2000'i aşkın yemek tarifi bu uygulamada sizleri bekliyor.

Uygulamadaki pratik yemek tarifleri sayesinde yaşam hızının artmasına bağlı olarak hazır gıda tüketiminin her geçen gün arttığı günümüzde insanlara çok fazla uğraşmadan da güzel ev yemekleri yapılabileceğini göreceksiniz. Her hafta yayınlanan videolu tariflerle yemeklerin kıvamını daha iyi anlayabilir ve yemek yapma sürecine ilişkin ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Mutfak yükünüzü biraz olsun hafifletebilmek adına bugün ne pişirsem kategorisi altında günlük menü tavsiyeleri bulabilirsiniz.

Uygulamanın asıl amacı aynen uygulanacak yemek tarifleri vermek değil yemek yapmayı öğretmek. Mutfak akademisi kategorisi altında yemek yaparken hangi malzemeyi neden kullanıyoruz, bazılarını neden kullanmıyoruz, ne yaparsak fiyaskoyla sonuçlanır, ne yaparsak bizi başarıya götürür, hangi malzemeler bir araya gelince ne tür kimyasal tepkimeler ortaya çıkar gibi yemek yapmanın mantığını anlamanızı sağlayacak ayrıntılı bilgiler bulabilirsiniz.

Facebook sayfasında 280.000’den fazla takipçisi olan www.kevserinmutfagi.com şimdi de mobil uygulamasıyla sizlerle. Uygulamayı iPhone veya iPad üzerinden kolayca indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uygulama Özellikleri

- En Son Nedim?
- Bugün Ne Pişirsem?
- Favori Tariflerim
- Alışveriş listesi
- 2000'i aşkın denenmiş yemek tarifi
- 1500'den fazla menü önerisi
- 250'den fazla videolu yemek tarifi
- Kategoriye göre tarifleri listeleme

Neuheiten

Version 12.12

Kevserin Mutfağı ve Tarif Küpü hayatınızı kolaylaştırmak için çalışmaya devam ediyor.
- Bazı hatalar giderildi

Bewertungen und Rezensionen

4,8 von 5
68 Bewertungen

68 Bewertungen

FenerliFenerium ,

Super App

👍👍👍👍👍

elifacer ,

Çok beğendim

Ben Almanyadan Elif. Sizi zevkle takip ediyorum instada. Şimdide app inize üye oldum. Çok rahat anlaşılabilir ve keyif veren bir uygulama oluşturmuş eşiniz. Tebrikler ikinizede. Başarılarınızın devamını dilerim Kevser hanım. Sevgiler 🙋🏻‍♀️

Hatice K. ,

Olmazsa olmaz

Çok beğenerek , güvenerek kullandığım , tavsiye ettiğim bir App .Olmazsa olmazım, her türlü kaliteye sahip olduğunu kullanarak görüyorum.

App-Datenschutz

Der Entwickler, Yasin Turkdogan, hat darauf hingewiesen, dass die Datenschutzrichtlinien der App den unten stehenden Umgang mit Daten einschließen können. Weitere Informationen findest du in den Datenschutzrichtlinien des Entwicklers.

Daten, die zum Tracking deiner Person verwendet werden

Die folgenden Daten werden möglicherweise verwendet, um dich über Apps und Websites anderer Unternehmen hinweg zu verfolgen:

 • Kennungen

Mit dir verknüpfte Daten

Die folgenden Daten werden möglicherweise erfasst und mit deiner Identität verknüpft:

 • Kontakt­informa­tionen

Nicht mit dir verknüpfte Daten

Die folgenden Daten werden zwar möglicherweise erfasst, aber nicht mit deiner Identität verknüpft:

 • Kennungen
 • Nutzungs­daten
 • Diagnose

Die Datenschutzpraktiken können zum Beispiel je nach den von dir verwendeten Funktionen oder deinem Alter variieren. Weitere Infos

Mehr von diesem Entwickler

Das gefällt dir vielleicht auch

Essen und Trinken
Essen und Trinken
Essen und Trinken
Essen und Trinken
Essen und Trinken
Essen und Trinken