iPhone-Screenshots

Beschreibung

Tpileti mobiilirakenduse abil saad osta kaugbussiliinide sõidupiletid kiirelt ja mugavalt. Piletite eest on võimalik tasuda ühe puute krediitkaardimaksega, mobiilimaksega, pangalinkide ja Tpileti kliendilepinguga. Kõik ostetud piletid talletatakse sinu telefoni ja bussile minemiseks ei pea sa tegema muud kui esitama pileti enda telefoni ekraanil. Tpileti äpiga on võimalik reisiplaanide muutumisel pileted ka tagastada. Samuti säilib rakenduses info kõikide varem tehtud reiside kohta, mille piletid on Tpileti äpiga ostetud.

Tpileti mobiilirakendusega on sulle kätesaadavad bussivedajate pakutavad soodsaima hinnaga kampaaniapiletid. Samuti on võimalik pilet ostmisel saada soodustusi, kui sisestad sooduskoodi või bussifirma kliendikaardi andmed (näit. PINS kaart Lux Expressi liinidel).

Lisaks sõidupiletite ostmisele saad Tpileti äpiga vaadata Eesti maakonnaliinide ja kaugliinide sõiduplaane.

Tähelepanu: Teenuse pakkuja T grupp AS vastutab rakenduse siseste maksete korrektse toimimise eest, kuid välistatud ei ole kasutusmugavust mõjutavate pisivigade avaldumine. Palume anda rakenduses leitud vigadest ja täiendusettepanekutest meile teada aadressil info@tpilet.ee.

Neuheiten

Version 1.904

We're constantly making improvements. Your feedback is very important to us. To have best Tpilet experience please keep Updates on.
- Reliability and speed improvements

App-Datenschutz

Der Entwickler, Tallinna Bussijaam OÜ, hat Apple keine Details über die eigenen Datenschutzrichtlinien und den Umgang mit Daten bereitgestellt. Weitere Informationen findest du in den Datenschutzrichtlinien des Entwicklers.

Keine Details angegeben

Der Entwickler muss bei der Übermittlung seiner nächsten App-Aktualisierung Angaben zum Datenschutz machen.

Support

  • Familienfreigabe

    Wenn die Familienfreigabe aktiviert ist, können bis zu sechs Familienmitglieder diese App verwenden.

Das gefällt dir vielleicht auch