iPhone-Screenshots

Beschreibung

Aplkace Vinojet vyhledá podniky s širokou nabídkou kvalitních vín po skleničce. Ne, nejedná se o stáčená či sudová “vína”, ale o opravdu kvalitní vína z lahví, ovšem po skleničce, uchovaná pomocí systému Vinojet. Vinojet je profesionální systém pro uchování tichých a šumivých vín.

S aplikací Vinojet máte na dosah ruky veškeré podniky, jejichž provozovatelé jsou opravdoví vizionáři, nabízející profesionální servis a širokou nabídku kvalitních vín po skleničce. Díky systému a aplikaci Vinojet můžete cestovat vinným světem bez nutnosti objednávat si vždy celou lahev, případně volit kompromis s ohledem na vaši společnost. V provozovně se systémem Vinojet si své víno vybere každý.

Aplikace Vinojet vám umožní:
vyhledávání podniků s kvalitní nabídkou vín po skleničce ve vašem okolí, nebo v blízkosti místa kam se chystáte
vinné lístky po skleničce včetně popisů, hodnocení a cen
podělit se o tipy na kvalitní vína, či konkrétní akce s přáteli a doporučit podniky s parádní nabídkou vín po skleničce přes Facebook, Twitter nebo sms
vytvořit a spravovat váš osobní seznam oblíbených podniků
získat rychlý přehled o konkrétním podniku, včetně otvírací doby a kontaktních údajů
ohodnotit konkrétní vína ve chvíli, kdy je ochutnáváte
pomáhat ostatním milovníkům kvalitních vín díky systému podrobného hodnocení jednotlivých podniků, které slouží také jako výborná zpětná vazba pro jejich provozovatele
přihlásit se k odbru akcí konkrétního podniku
přidat si akci do kalendáře ve vašem telefonu
sdílet akci s přáteli přes email, Twitter, lajkovat na facebooku
zavolat přímo do podniku a rezervovat si místo pro vás a vaše přátele
použít mapy ve vašem zařízení k navigaci ke konkrétnímu podniku
získat více informací o Vinojet - profesionálním systému pro uchování tichých a šumivých vín
vyhnout se podnikům, které nenabízejí kvalitní vína po skleničce

V restauracích běžně očekáváme kvalitní kávu, která je výsledkem kombinace kvalitní směsi a profesionálního přístroje… proč se tedy u vína spokojit s rozlévaným “bílým” nebo “červeným” po skleničce? Přinejmenším stejnou péči jako příprava kávy si zaslouží i péče o vína. Vinojet zabraňuje ztrátám ve víně a garantuje uchování kvality otevřeného vína ve stavu tak, jak ho vinař zamýšlel, po dobu minimálně 21 dní. Tyto skutečnosti umožňují restauratérům ekonomicky efektivně pracovat s rozšířenou nabídkvu kvalitních vín po skleničce. Vinojet - úžasná nabídka vín po skleničce, nulové ztráty ve víně, spokojení zákazníci.
Systém Vinojet je budoucnost prodeje a servisu kvalitních vín.
Vinojet vyrábí ve Velké Británii anglická společnost Bermar (International) Ltd. Od uvedení na trh v roce 1992 má přes 40.000 instalací ve více než 80 zemích. Na českém a slovenském trhu byl Vinojet představen v září 2013. V současné době je v ČR a SR téměř 30 instalací a jejich počet neustále roste.
S apliací Vinojet máte neustále aktuální přehled o podnicích s širokou nabídkou kvalitních vín po skleničce ve vašem okolí. Stháněte si aplikaci zdarma, najděte si podnik, jehož nabídka vám vyhovuje a vychutnávejte kvalitní vína po skleničce kdykoli. Mimochodem, vychutnávat po skleničce znamená také vychutnávat zodpovědně. Děkujeme.

Více na www.vinojet.mobi.

Neuheiten

Version 1.1

This app has been updated by Apple to display the Apple Watch app icon.

- Optimization for iOS 11
- PL language support

App-Datenschutz

Der Entwickler, DaMi development s.r.o., hat Apple keine Details über die eigenen Datenschutzrichtlinien und den Umgang mit Daten bereitgestellt.

Keine Details angegeben

Der Entwickler muss bei der Übermittlung seiner nächsten App-Aktualisierung Angaben zum Datenschutz machen.

Support

  • Familienfreigabe

    Wenn die Familienfreigabe aktiviert ist, können bis zu sechs Familienmitglieder diese App verwenden.

Mehr von diesem Entwickler

Das gefällt dir vielleicht auch