Açıklama

Yapı Kredi Mobil artık hem Bireysel hem de Kurumsal müşterilerimize hizmet vermeye başladı! Tüm bireysel ve kurumsal müşterilerimiz tek uygulama ile istedikleri her yerden finansal işlemlerini gerçekleştirebilecekler.

Yapı Kredi Mobil’de işlemler çok daha hızlı, varlık takibi çok daha kolay. Ayrıca yeni eklenen özelliklerle daha fazla bankacılık hizmeti parmaklarınızın ucunda!Göz-ID sayesinde göz yapınızı tanımlatarak Yapı Kredi Mobil’e göz taraması ile giriş yapabilirsiniz. Göz-ID tanımınızı “Ayarlarım” menüsü altında bulunan “Göz-ID Aktivasyonu” adımından tanımlatabilirsiniz. Yapı Kredi Mobil ile bireysel ve kurumsal vadesiz hesaplarınızı ve kredi kartlarınızı anasayfada hızla görüntüleyebilirsiniz. Anasayfada bulunan gelişmiş arama özelliği sayesinde gerçekleştirmek istediğiniz işlemlere kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca, ATM’ye dokunmadan QR kod ile hızlıca paranızı çekebilirsiniz. 


İster sesinizle, ister mesajlaşarak çok daha hızlı bir şekilde Siri ve iMessage özellikleri ile dilediğiniz kişiye para gönderebilirsiniz. Panik Yok butonu ile tüm kartlarınızı istediğiniz zaman kullanıma geçici olarak kapatabilir, dilerseniz kartlarınız için kayıp/çalıntı bildirimi verebilirsiniz. Şubelerimizde öncelikli hizmet almak isterseniz de yine Yapı Kredi Mobil üzerinden şube yoğunluklarımızı inceleyebilir, dilediğiniz şubeden gitmeden önce randevunuzu alabilirsiniz.


Dilerseniz Yapı Kredi Mobil uygulamasını Apple Watch cihazınız ile eşleştirerek en yakın şube ve ATM’leri bulabilir, güncel döviz kurlarını takip edebilir, Akıllı Asistan ve diğer bildirimlerinizi anlık olarak takip edebilirsiniz.Yapı Kredi Mobil’e bireysel kullanıcı olarak, kullanıcı kodu ya da T.C. Kimlik No ve mevcut şifreniz ile giriş yapabilir veya Şifre Al / Şifremi Unuttum menüsünden yeni bir şifre alabilirsiniz. Kurumsal kullanıcı olarak firma kodu, kullanıcı kodu ve mevcut şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.Uygulamalarımızı sizlerin yorumları doğrultusunda geliştirmeye devam ediyoruz, her türlü görüş ve öneriniz için www.facebook.com/YapiKredi, www.twitter.com/yapikredihizmet ve http://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/ üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Yenilikler

Sürüm 3.6.8

Türkiye’nin dijital bankası olarak hayatınızı kolaylaştıran teknolojiler sunmaya devam ediyoruz. Bu güncellemeyle;

Bireysel menülerde;

· Yanıtlayacağınız birkaç basit soruyla Yatırımcı Profili’nizi öğrenerek, size uygun yatırım ürünlerini ve portföy önerisini görüntüleyebilirsiniz.

Bireysel ve kurumsal menülerde;

· Başka hesaba havale / EFT işlemlerinizi artık daha kolay ve hızlı yapabilirsiniz:
Kameranız ile IBAN’ı okutabilir,
Galerinizden IBAN içeren fotoğrafı seçebilir,
Galerinizdeki son fotoğrafınızda ya da son kopyaladığınız metinde IBAN bulunuyorsa, çıkacak öneriyi kullanabilirsiniz.

· Kredi kartlarınızın hesap kesim tarihlerini değiştirebilirsiniz.

Oylar ve Yorumlar

4.8/5
472 Oy

472 Oy

CemilCete ,

Super

Es ist eine sehr praktische und nützliche Anwendung.

zahlih ,

Supportive Banking

Whatever you need whenever you need, this bank is always there to support.

Ziya Ulutaş ,

a satisfied customer

Service without limits

Bilgi

Sağlayıcı
Yapi ve Kredi Bankasi A.S.
Boyut
698.9 MB
Kategori
Finans
Uyumluluk

iOS 9.0 ve watchOS 2.0 veya üst sürümünü gerektirir. iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumludur.

Diller

Türkçe, İngilizce

Yaş Sınırı
12+
Seyrek/Hafif Derecede Kumar Simülasyonu
Konum
Bu uygulama açık olmadığında bile konumunuzu kullanabilir; bu durumda aygıtınızın pil ömrü azalabilir.
Telif Hakkı
Fiyat
Ücretsiz

Destekledikleri

  • Aile Paylaşımı

    Aile Paylaşımı etkinleştirildiğinde en fazla altı aile üyesi bu uygulamayı kullanabilir.

  • Siri

    Bu uygulama içinde işlerinizi sadece sesinizi kullanarak halledin.

Bu Geliştiricinin Diğer Uygulamaları

Diğer Beğenebilecekleriniz