iPad Screenshots

Description

Przetestowany przez dzieci i zaakceptowany przez nauczycieli kompletny program do nauki czytania, w którym dziecko nabywa podstaw umiejętności czytania, a stopniowo również dochodzi do samodzielności w czytaniu, samodzielnie składa sylaby, poszerza zasób słownictwa, nabiera pewności siebie i … uwielbia czytać! Już teraz aplikacja Czytający Pociąg Książki, Piosenki i Gry dostępna jest również w wersji polskojęzycznej! Graj w pociągową grę, zdobywaj monetki i wymieniaj je z sklepie muzycznym, kolekcjonuj nowe słowa i ucz się ich. Aplikacja opracowana została przez autorkę zwycięskich książeczek Libby Curran – laureatki konkursu na Nauczycielkę Roku magazynu People.

Proszę pamiętać, że w polskiej wersji językowej gry Czytający Pociąg Książki, Piosenki i Gry nie wszystkie książeczki zostały przetłumaczone na polski. Oznacza to, że Państwa dziecko ma możliwość nie tylko nauki czytania, ale również nauki języka obcego dzięki zawartym w grze książeczkom w języku angielskim!

""Te pięknie zaprojektowane książeczki z opowiadaniami i dopasowanymi do nich grami skutecznie wspomagają proces nauki czytania” "": Appolicious.com

""Duży wybór mini książeczek pomaga dzieciom rozpocząć samodzielne czytanie""

To nie tylko gra i zestaw e-booków, ale również:
Bezpieczeństwo Twojego dziecka Aplikacja przetestowana przez dzieci i polecana przez nauczycieli. Nie zawiera reklam. Prywatność użytkowników jest dla nas najistotniejszą kwestią.

Zobacz naszą politykę prywatności tu: http://www.readingtrain.org

* Możliwość słuchania, czytania i nagrywania książek na trzech różnych poziomach czytania początkowego.
* Gra Pociągowa
* Wbudowany słowniczek ponad 100 słów
* Nielimitowana ilość kont użytkownika i odrębne półki z książkami na tych kontach
* Rozwinięty system raportowania

Dzieci POTRAFIĄ czytać książki.

Te zabawne książeczki, napisane przez Libby Curran - Nauczycielkę Roku magazynu People były wielokrotnie testowane w klasach w celu wsparcia dzieci na początku ich drogi do samodzielnego czytania.

Dzieci UWIELBIAJĄ czytać książki

Dzieci są z natury ciekawe, dlatego zachęć swoje dziecko do odkrycia naszych fantastycznych książeczek pełnych kolorów. Dla początkujących czytelników najlepsze są małe książeczki, a unikalna grafika gry pozwala dzieciom odkrywać otaczający ich świat, uczyć się czytać i odwrotnie – czytając uczyć się. Po skończeniu czytania dzieci mogą pograć w rozmaite quizy, sprawdzić znaczenie słów za pomocą wbudowanego słownika czy śpiewać piosenki.

Dotknij i przytrzymaj, aby posłuchać całe słowo i wejść do słownika, pełnego słów i ich znaczeń. Zagraj w fascynujący quiz na koniec każdej przeczytanej książki i utrwalaj zdobytą wiedzę! Czytający Pociąg to pełnowartościowe narzędzie, ułatwiające dziecku osiągnięcie celu, i to wszystko samodzielnie!

Zagraj w pociągową grę po każdej zakończonej książce, ale nie mów im, że to quiz! Sprawdź swoje postępy na stronie rodzica, w której znajdziesz również informację o przeczytanych i nagranych książkach oraz szczegółową liczbę punktów zdobytych w quizach.

Gra Pociągowa jest podsumowaniem ponad trzydziestoletniego doświadczenia w pracy nauczyciela. Będziemy wdzięczni za Państwa opinie, które prosimy kierować na e-mail:
support@readingtrain.org
http://www.readingtrain.org
http://www.facebook.com/readingtrain

Sugestie dotyczące książeczek mogą Państwo kierować bezpośrednio do Libby na adres e-mail:
libby@readingtrain.org

Gra niekompatybilna z iPad 1. Wymaga wersji iOS 7 lub wyższej.

What’s New

Version 1.1

This app has been updated by Apple to use the latest Apple signing certificate.

Naprawiono strony, który nie odtwarzają dźwięk, więcej chroniony przed dziećmi dostęp do strony zakupów.

App Privacy

The developer, The Learning Station, LLC, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like