Screenshots

Description

Pierwsza aplikacja w języku polskim pomagająca przezwyciężyć strach przed lataniem.
Nowa aplikacja mobilna na telefony komórkowe i tablety została opracowana przez duńską firmę, która od 1980 roku oferuje kursy dla osób cierpiących na awiofobię. Aplikacja zawiera ponad dwadzieścia krótkich filmów informacyjnych, przykłady ćwiczeń relaksacyjnych, charakterystykę najczęstszych typów samolotów, interaktywny model samolotu wyjaśniający podstawowe mechanizmy mające zastosowanie w lotnictwie, oraz mnóstwo artykułów i ilustracji. Wszystko działa w trybie offline oraz trybie samolotowym, co pozwala na używanie aplikacji także podczas lotu.

Pomysłodawca aplikacji Flytryg (niebojesielatac.pl) Ulrik Pedersen, który jest pilotem Skandynawskich Linii Lotniczych SAS, podkreśla, że nowa aplikacja nie może całkowicie wyeliminować ekstremalnych objawów awiofobii. Pomogła natomiast 1/3 pasażerów linii lotniczych, którzy podczas lotu czuli dyskomfort o nasileniu łagodnym lub umiarkowanym.

W aplikacji możemy również posłuchać doświadczonego psychologa Torbena Kjeldsena, który od wielu lat pomaga pasażerom cierpiącym na awiofobię, a także zajmuje się rekrutacją nowych pilotów.

What’s New

Version 1.2.1

Fixes for iOS 11, new plane gallery

Information

Provider
Ulrik Pedersen
Size
242.5 MB
Category
Travel
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 4+
Copyright
Flytryg © 2017
Price
45,00 kr

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like