Eşarppark 12+

Ticimax Bilişim Teknolojileri Anonim Şirketi

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

Eşarppark IOS Uygulaması
Eşarppark Türkiye'nin ilk ve en büyük eşarp mağazaları zinciridir.
Uzun yıllardan beri toptan satış yapan Eşarppark, işi gereği Anadolumuz da yaptığı müşteri ziyaretlerinde eşarp satış noktalarının yeteri kadar ürün çeşidi sunmadığını, tüketicinin dükkan dükkan gezmek zorunda kaldığını, tüketici haklarının korunmadığını, tüketicinin gereken değeri görmediğini, hala hanımlarımızın pazardan eşarp aldığını, kalitesiz ürünlerin çok pahalıya satıldığını fark eder.
Bütün iş kollarında özellikle tekstilin diğer kollarında hem sezon hemde seri sonu (Outlet) ürünlerinin satıldığı çok büyük metrajlı güzel dekore edilmiş zincir mağazalar olduğunu eşarp’ın ise hala 10-25 m2lik küçücük dükkanlar da satıldığını düşünmeye başlar. Zaten ülkemizin en büyük toptancısıdır. Ürünleri, üretici firmalardan alıp (toptancı-bayii-distribütör ağı olmadan) tüketiciyle buluşturmaya karar verir.
Artık eşarp tüketicisinin de dükkandan değil nezih bir mağaza ortamında alışveriş yapma zamanı gelmiştir. Eşarp, şal ve aksesuarlarına meraklı hanımlarımızın saatlerce rahat rahat ürün seçebileceği büyük metrajlı, geniş ürün yelpazesine sahip, her bütçeye uygun ürünlerimizi bulabileceği ülkemizin en büyük eşarp mağazalarını açmıştır.
Eşarppark'ın diğerlerinden en büyük farkı güler yüzlü hizmetidir.
Eşarppark sadece Eşarp,Şal,Bone ve Eşarp Aksesuarları satan gerçek bir ihtisas mağazacılığı örneği ve sektöründe bir ilktir. Türkiye'nin ilk ve halen tek Eşarp mağazalar zinciridir. Geniş ürün yelpazesi ile bir anlamda eşarp hipermarketidir. Hedefimiz en kısa zamanda Anadolumuzun tüm şehirlerinde şubeleşip hanımlarımızı Eşarppark'ın güler yüzü ile buluşturmaktır. Teknolojinin gelişip hızla yayılması ve Eşarppark'ın bağımlıları tarafından sıkça dile getirilmesi nedeni ile firma 2014 yılında İnternet mağazacılığı ile de kaliteli hizmeti hanımlarımızın ayağına götürmüştür. Eşarppark Mobil uygulaması ile alışverişin Keyfine varabilirsiniz.

What’s New

Version 1.1

Bu uygulama Apple tarafından Apple Watch uygulaması simgesini göstermek üzere güncellendi.

Eşarppark

App Privacy

The developer, Ticimax Bilişim Teknolojileri Anonim Şirketi, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

More By This Developer

Shopping
Business
Business
Business
Business
Business

You Might Also Like

Business
Business
Business
Business
Finance
Productivity