Screenshots

Description

Eşarppark IOS Uygulaması
Eşarppark Türkiye'nin ilk ve en büyük eşarp mağazaları zinciridir.
Uzun yıllardan beri toptan satış yapan Eşarppark, işi gereği Anadolumuz da yaptığı müşteri ziyaretlerinde eşarp satış noktalarının yeteri kadar ürün çeşidi sunmadığını, tüketicinin dükkan dükkan gezmek zorunda kaldığını, tüketici haklarının korunmadığını, tüketicinin gereken değeri görmediğini, hala hanımlarımızın pazardan eşarp aldığını, kalitesiz ürünlerin çok pahalıya satıldığını fark eder.
Bütün iş kollarında özellikle tekstilin diğer kollarında hem sezon hemde seri sonu (Outlet) ürünlerinin satıldığı çok büyük metrajlı güzel dekore edilmiş zincir mağazalar olduğunu eşarp’ın ise hala 10-25 m2lik küçücük dükkanlar da satıldığını düşünmeye başlar. Zaten ülkemizin en büyük toptancısıdır. Ürünleri, üretici firmalardan alıp (toptancı-bayii-distribütör ağı olmadan) tüketiciyle buluşturmaya karar verir.
Artık eşarp tüketicisinin de dükkandan değil nezih bir mağaza ortamında alışveriş yapma zamanı gelmiştir. Eşarp, şal ve aksesuarlarına meraklı hanımlarımızın saatlerce rahat rahat ürün seçebileceği büyük metrajlı, geniş ürün yelpazesine sahip, her bütçeye uygun ürünlerimizi bulabileceği ülkemizin en büyük eşarp mağazalarını açmıştır.
Eşarppark'ın diğerlerinden en büyük farkı güler yüzlü hizmetidir.
Eşarppark sadece Eşarp,Şal,Bone ve Eşarp Aksesuarları satan gerçek bir ihtisas mağazacılığı örneği ve sektöründe bir ilktir. Türkiye'nin ilk ve halen tek Eşarp mağazalar zinciridir. Geniş ürün yelpazesi ile bir anlamda eşarp hipermarketidir. Hedefimiz en kısa zamanda Anadolumuzun tüm şehirlerinde şubeleşip hanımlarımızı Eşarppark'ın güler yüzü ile buluşturmaktır. Teknolojinin gelişip hızla yayılması ve Eşarppark'ın bağımlıları tarafından sıkça dile getirilmesi nedeni ile firma 2014 yılında İnternet mağazacılığı ile de kaliteli hizmeti hanımlarımızın ayağına götürmüştür. Eşarppark Mobil uygulaması ile alışverişin Keyfine varabilirsiniz.

What’s New

Version 1.1

Eşarppark

Information

Seller
Ticimax Bilisim Teknolojileri Anonim Sirketi
Size
5.8 MB
Category
Business
Compatibility

Requires iOS 9.1 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
12+
Infrequent/Mild Medical/Treatment Information
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like