Serock 4+

Amistad sp. z o.o.

Diseñada para iPhone

    • Gratis

Capturas de pantalla del iPhone

Descripción

Aplikacja mobilna Serock to rozwiązanie, które wprowadzi Cię na szlak możliwości. Przy jej pomocy możesz nie tylko zwiedzić Serock i okolice, poznać ich atrakcje, ale także znaleźć niezbędne informacje praktyczne.

Aplikacja zawiera propozycję tras pieszych. Każda z nich zaznaczona została na mapie offline, a dzięki technologii GPS widzisz swoją dokładną pozycję podczas wycieczki. Na trasach zaznaczone są ciekawe obiekty i miejsca, które warto odwiedzić. Cenną propozycją jest także moduł audioprzewodnika, który pozwoli wysłuchać treści o najważniejszych obiektach na trasach.

Przewodnik multimedialny zawiera funkcję planera, dzięki któremu możesz w łatwy sposób zaplanować wycieczkę. Planer przyda się także do umieszczenia w jednym miejscu propozycji wydarzeń gminnych, które Cię zainteresują.

To nie wszystko. Aplikacja sprawi, że będziesz mógł śledzić gminne aktualności, a także otrzymywać powiadomienia o dodaniu do niej interesujących Cię treści. Dzięki temu żadna informacja Ci nie umknie.

Novedades

Versión 1.3

Dodano skaner kodów QR

Privacidad de la app

El desarrollador (Amistad sp. z o.o.) indicó que, entre las prácticas de privacidad de la app, pueden incluirse el manejo de datos que se describe a continuación. Para obtener más información, consulta la política de privacidad del desarrollador.

Datos no asociados con tu identidad

Los siguientes datos pueden recopilarse, pero no están asociados con tu identidad:

  • Diagnóstico

Las prácticas de privacidad pueden variar; por ejemplo, según tu edad o las funciones que uses. Más información

Más sobre este desarrollador

Viajes
Viajes
Viajes
Viajes
Viajes
Estilo de vida

Quizás te interese

Viajes
Viajes
Viajes
Viajes
Viajes
Viajes