Trzy Krajobrazy Gdańskie 4+

Amistad sp. z o.o.

Diseñada para iPhone

    • Gratis

Capturas de pantalla del iPhone

Descripción

Aplikacja turystyczna „3 Krajobrazy Gdańskie” została stworzona dla całej dużej rzeszy turystów oraz gości odwiedzających Gdańsk i Trójmiasto . Wielką szkodą byłoby dla turysty, aby będąc w tym przepięknym mieście nie poznał terenów przyległych, ściśle z tym miastem historycznie związanych i dysponującymi pięknymi krajobrazami i unikalnymi zabytkami. To leżące w delcie Wisły Żuławy Gdańskie o wyjątkowej nieznanej i fascynującej historii oraz urokliwa krajobrazowo Wyżyna Gdańska .

Znajdziemy tu malownicze rzeki, zielone wzgórza, jeziora oraz tereny płaskie poprzecinane kanałami. Zobaczyć można także wiele zabytków sakralnych z dawnych wieków oraz elektrownie wodne przez które przechodzi szlak wodny.

Najciekawsze miejsca i obiekty zostały podzielone na kategorie, ułatwiające użytkownikowi wyszukiwanie konkretnych atrakcji. Znajdziemy tu m.in. muzea i dziedzictwo kulturowe, miejsca rekreacji, także te nad wodą oraz restauracje. Ułatwieniem dla turysty rowerowego jest wskazanie miejsc wypoczynku, wiat czy sklepów.

Wszystkie miejsca posiadają opis wraz ze zdjęciem, a także dane lokalizacyjne, które ułatwią odnalezienie na mapie oraz dotarcie do punktu wykorzystując nawigację.

Mobilny przewodnik zawiera propozycję pętli rowerowych, które znajdują się na obszarze. Czytelna mapa wskazuje sieć tych szlaków i lokalizuje trasę na danym obszarze. Pętle zawierają opis i zdjęcie, długość trasy i czas jej przejazdu. Aplikacja pozwala również na pokazanie wszystkich obiektów na pętli oraz ich filtrowanie według wybranych kategorii. Punkty węzłowe pozwalają na zaplanowanie jednej lub kilku tras i powrót do miejsca wyjazdu.

Aplikacja to nie tylko pętle rowerowe i najciekawsze obiekty regionu. To także interesująca informacja o historii, kulturze i obyczajach tych trzech obszarów, które połączyliśmy w jeden region gdański. Zaznajomisz się z wieloma ciekawostkami na temat obszaru i poznasz go przed skorzystaniem z naszych propozycji tras rowerowych.

W proponowanym przewodniku znajdziesz również kalendarz najciekawszych wydarzeń w regionie, a także planer, który pozwoli na dodawanie obiektów lub tras, aby zawsze były pod ręką. Dodatkiem jest również prognoza pogody, która ułatwi zaplanowanie dogodnego dnia do zwiedzania i poznawania obszaru.

Aplikacja to idealne narzędzie, aby odkryć historię i atrakcyjność turystyczną tego regionu i zachęcić do aktywnej turystyki rowerowej i pieszej. Przedstawiona na mapie sieć pętli zawiera najważniejsze informacje przydatne do podróżowania i przebiega obok najciekawszych i unikalnych obiektów zabytkowych, a także pozwala odwiedzić i skorzystać z miejsc rekreacyjnych nad wodą i placów zabaw dla dzieci oraz innych oferowanych przez ośrodki wypoczynkowe form rekreacji..

Aplikacja została stworzona w trzech językach: polskim, angielskim i niemieckim, a także pozwala na pracę w trybie offline.

Aplikacja korzysta z usług lokalizacji i odtwarzania audio w tle podczas działania nawigacji po trasie. Aby ograniczyć zużycie baterii zakończ nawigację po trasie przed zamknięciem aplikacji.

Novedades

Versión 1.0.3

Drobne usprawnienia

Privacidad de la app

El desarrollador (Amistad sp. z o.o.) no ofreció detalles sobre sus prácticas de privacidad y el envío de datos a Apple. Para obtener más información, consulta la política de privacidad del desarrollador.

No se proporcionaron detalles

El desarrollador tendrá que proporcionar detalles sobre la privacidad cuando envíe su próxima actualización de app.

Más sobre este desarrollador

Educación
Viajes
Viajes
Viajes
Viajes
Viajes

Quizás te interese

Viajes
Viajes
Viajes
Viajes
Viajes
Viajes