iPhone Screenshots

Description

Pievienojies, un kafiju saņem dāvanā! Izmanto izdevīgos piedāvājumus un uzzini par jaunumiem pirmais. Narvesen. Vienā ritmā ar Tevi!

Pievienojies Narvesen lojalitātei tagad un izmanto priekšrocības uzreiz!

Reģistrācija ir pavisam vienkārša un pievienojoties garšīgo Narvesen kafiju saņemsi dāvanā! Uzzini par jaunumiem pirmais un izmanto izdevīgos piedāvājumus, kuri šeit Tev tiks īpaši piemeklēti – Tavai gaumei, vajadzībām un ritmam! Uzrādi aplikāciju pie kases iepērkoties, krāj digitālos zīmodziņus un iegūsti bonusus - katra 7.kafija dāvanā, kā arī izmanto citus īpašos piedāvājumus.

Ērti atrodi sev tuvāko Narvesen, pārliecinies par veikalu darba laikiem un baudi maltīti, dzērienus un veselīgus našķus tikai dažu soļu attālumā vēl izdevīgāk.

Narvesen iestājas par attīstītu pilsētvidi un laimīgiem pilsētniekiem, lai Tava ikdiena būtu vēl patīkamāka un tajā nekā netrūktu. Narvesen nodrošina augstas kvalitātes kafiju, svaigus līdzi ņemamus ēdienus, uzkodas un žurnālus uz katras ielas stūra pilsētā.
Narvesen. Vienā ritmā ar Tevi!

What’s New

Version 1.0.2

Optimization and stabilization.

App Privacy

The developer, Coffee Inn, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You Might Also Like