Screenshots

Description

Datça Rehberi: My Datça

My Datça, dünyanın ya da Türkiye’nin herhangi bir yerine değil, sadece Datça Yarımadası’na özel bir rehber. Yemek, konaklama, alışveriş, etkinlik, emlak ve ulaşım gibi kategorilerin yer aldığı uygulamada gezilecek yerlerden yapılacak şeylere, turlardan konaklama seçeneklerine kadar pek çok konuda bilgi yer alıyor. Uygulamada ayrıca Datça’ya ilk defa gelecekler için ayrıntılı yol tarifi yanında ilçede yaşayanlar için gerekli bilgilerden olan nöbetçi eczane, köy-mahalle minibüs saatleri ve taksi durakları gibi pek çok bilgi de paylaşılmakta.

What’s New

Version 2.3

Datça’ya özel seyahat yaşam uygulaması My Datça, yenilenen arayüzü ile üçüncü yılında kullanıcılara sunuluyor. Bir yanda basitlik bir yanda işlevsellik… My Datça’nın yenilenen arayüzünde bu ikisini de yapmaya çalıştık.
Yenilenen arayüzü ile uygulama daha görsel bir görünüme kavuştu. Bu sayede kategorilerin altında neler var diye düşünmeye gerek kalmadı, kategorinin altında yer alan işletme ve mekanlar ilk bakışta görülebilir hale getirildi.
Detaylarda daha şık bir görünüm tasarlandı. Bunun yanında yine işletme ve mekan detayları, youtube videoları, haritalar, 360 derece mekan çekimleri ve işletme özellikleriyle desteklenerek daha zengin bir görünüme kavuşuldu.
Uygulamaya kullanıcıların her türlü başlığı sorgulayabileceği detaylı (kategori, alt kategori, özellik) arama özelliği ilave edildi.
Nöbetçi eczane gibi bazı güncel bilgilerin otomatik olarak ana sayfada görünmesi sağlandı. Bu sayede nöbet saati başladığında ana sayfanın en sonunda o gün nöbetçi olan eczaneye ait bilgilerin otomatik olarak yer alması sağlandı. Beğenmeniz ve sık sık kullanmanız dileğiyle…

Information

Provider
Ozgur Aydogan
Size
34.8 MB
Category
Travel
Compatibility

Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English, Turkish

Age Rating
17+
Unrestricted Web Access
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like