Capturas de pantalla del iPhone

Descripción

Наш мобільний додаток — це нова сходинка розвитку у сфері ресторанного бізнесу Тернополя. Для зручності та комфорту наших гостей ми розробили унікальну та надшвидку платформу, завдяки якій замовити їжу з доставкою стало ще простіше. Відтепер усі заклади мережі ресторанів Файне Місто завжди під рукою у Вашому телефоні, для цього треба лише завантажити додаток.
Доставка обідів на офіс та додому через мобільний додаток Файного Міста: у чому його особливість?

- Зручний пошук на головній сторінці по меню всіх закладів: ПАБу та КЛУБу, Пасажу і YOUNG. Ви тільки починаєте вводити назву, як страви з усіх закладів, що потенційно підходять, починають виводитись на сторінці - ми цінуємо ваш час. Наприклад, вам хочеться скуштувати страву з куркою, в полі Пошуку починаємо вводити “курка” и все готово!

- Доставка їжі у м. Тернопіль може охоплювати страви з різних ресторанів, але все приїде вчасно і в одному замовленні.

- Рекомендуємо зареєструвати свій профіль у додатку, адже це надає певні привілеї у подальшому використанні. Програма автоматично запам’ятовує адресу, зберігає історію попередніх замовлень, тому улюблені бургери з Пасаж Адлера, наприклад, можна замовляти повторно без жодних клопотів. Також ви можете керувати історією - не лише робити повторні замовлення, а й видаляти.

- У додатку є всі контактні дані кожного закладу, завдяки чому можна не лише замовити їжу з доставкою, а й швидко зв’язатися для бронювання столику в ресторані NA NEBI та Jan Amor.

Найбільша зручність у тому, що Ви просто дістаєте з кишені телефон і в пару кліків робите замовлення. У Вашій долоні кілька популярних закладів нашого міста, з меню яких легко і швидко обрати собі сніданок/обід/вечерю. Доставка суші по м. Тернопіль з ЯНҐ - це найпопулярніше замовлення, та й не дивно роли у нас - справжнє задоволення. Неодмінно скористайтеся новою послугою від Сім’ї ресторанів Файного Міста та поділіться своїми враженнями з нами!

Novedades

Versión 1.5.0

Додано функціонал для замовлення страв з опціями

Privacidad de la app

El desarrollador, ANNA PINCHAK, ha indicado que las prácticas de privacidad de la app pueden incluir la gestión de datos que se describe a continuación. Para obtener más información, consulta la política de privacidad del desarrollador.

Datos no vinculados contigo

Los siguientes datos pueden recopilarse, pero no se vinculan con tu identidad:

  • Datos de uso
  • Diagnósticos

Las prácticas de privacidad pueden variar, por ejemplo, en función de tu edad o de las funciones que uses. Más información

Información

Proveedor
ANNA PINCHAK
Tamaño
109.3 MB
Compatibilidad

Requiere iOS 10.0 o posterior. Compatible con iPhone, iPad y iPod touch.

Idiomas
Edad
12+
Consumo de alcohol, tabaco o drogas o referencias al mismo poco frecuentes/moderados
Copyright
Precio
Gratis

Compatibilidad

  • En familia

    Hasta un máximo de seis miembros de tu familia podrán usar esta app si tienes En familia activado.

También te puede interesar