Capturas de pantalla del iPhone

Descripción

O Business lize: Jak to celé funguje?

Jedno kolo ligy trvá 2 měsíce. Na začátku vám náhodně vylosujeme 4 členy Business ligy, kteří jsou na stejné výkonnostní úrovni jako vy. S každým z nich se utkáte, takže po skončení jednoho kola budete mít odehrané 4 zápasy – pokaždé s jiným soupeřem. Zápasy si můžete odehrát kdykoliv a kdekoliv Vám to vzájemně vyhovuje v rámci Prahy.

Jestliže si zvolíte základní členství, tréninkové i „ostré“ zápasy si v rámci všech sportů domlouváte sami (snadno, přímo na tomto webu). V případě, že času opravdu nemáte nazbyt, vyberte si raději prémiové členství. Díky němu za vás vše zorganizujeme a pohlídáme termíny. Vám stačí jen namasírovat svaly, nahodit úsměv a přijít si dát trochu do těla.

Každý měsíc pro vás i ostatní členy pořádáme společnou zábavu (např. motokáry, paintball nebo bowling), kde se navzájem seznámíte se sportovními nadšenci ze všech lig. Vzhledem k tomu, že kromě lásky ke hře vás často spojuje i zaměření na management a obchod, jeden večer na dokončení rozhovoru většinou nestačí. V tom případě neváhejte a domluvte si prostřednictvím našeho webu třeba společný oběd.

Po každém kole ligy se znovu přihlásíte a celý proces se opakuje. V případě, že vám plány na účast v novém kole ligy překazí nevyhnutelné povinnosti, snadno tak vynecháte a přidáte se zase za 2 měsíce. Každopádně každý půlrok sčítáme nasbírané body a vyhlašujeme vítěze Business ligy. Proto jestli aspirujete na vítězství, raději nevynechávejte.

Více informací na https://www.sportovninetworking.cz

Información

Proveedor
Petr Soucek
Tamaño
25.2 MB
Categoría
Deportes
Compatibilidad

Requiere iOS 9.0 o posterior. Compatible con iPhone, iPad y iPod touch.

Idiomas

Inglés

Edad
Clasificada 4+
Copyright
© 2019 Petr Soucek
Precio
Gratis

Compatibilidad

  • En familia

    Hasta un máximo de seis miembros de tu familia podrán usar esta app si tienes En familia activado.

Más de este desarrollador