Capturas de pantalla del iPhone

Descripción

Fit365, APP STORE'UN EN İYİLERİ ARASINDA!

Fit365, Apple tarafından 'App Store 2016'nın En İyileri' listesine seçildi. Bu listede bulunan tek Sağlık&Fitness uygulaması! Desteğin için teşekkür ederiz:)

Fit365 - 365 GÜN FİT VE SAĞLIKLI!

Fit365'le fit olmak ve sağlıklı bir vücuda sahip olmak artık çok kolay. Hemen ücretsiz olarak indir ve başla!

Kilo vermek, kilo almak ya da formda kalmak. Hedefin ne olursa olsun, hedefine ulaşmanda sana gereken tek uygulama. Hedefini seçtikten sonra Fit365'in sana özel oluşturduğu beslenme planı ve önerilerini uygulaman yeterli. Beslenme, kilo, su tüketimi, egzersiz kayıtlarını kolayca gir, hedeflerine adım adım yaklaşmanın keyfini çıkar. Detaylı grafiklerle ve hatırlatmalarla daima motive kal.

HARİKA ÖZELLİKLER:

HEDEF BELİRLEME: Fit365 seçeceğin hedef doğrultusunda tamamen sana özel beslenme planı ve öneriler sunar. Hedefini seç ve bugün başla!

KOLAY BESLENME TAKİBİ: Unutma, fit olman ve sağlığın iyi beslenmene bağlı! Fit365'le günlük besin tüketimini öğün öğün takip edebilir, yediklerinin kalori dağılımını ve besin değerlerini ayrıntılı olarak görüntüleyebilir, hedefine emin adımlarla ilerleyebilirsin!

ZENGİN BESİN VERİTABANI: Fit365'in zengin besin veritabanı binlerce besini resimli olarak sunar. Kolay ve keyifli bir şekilde yediklerini kaydedebilirsin.

KİLO KAYDI: Düzenli olarak kilo kaydını yapabilir, ne kadar kilo verdiğini ve diyet performansını görüntüleyebilir, hedefine adım adım yaklaşmanın keyfini yaşayabilirsin.

SU TAKİBİ: İstediğin saatlerde iletilmek üzere su içme hatırlatmaları ayarlayabilir, su tüketimlerini kaydedebilir ve günlük tüketim hedefine ne kadar yaklaştığını görebilirsin. Su sağlıktır, unutma!

ADIM SAYAR: Fit365'in adım sayar özelliğiyle gün boyu attığın adım sayısını ve katettiğin mesafeyi takip edebilirsin. Ayrıca adım attıkça yaktığın kalori miktarını görebilirsin.

AKTİVİTE TAKİBİ: Sağlıklı bir yaşam için vazgeçilmez olan egzersizlerini ve spor aktivitelerini kaydedebilir ve yaktığın kalorileri görüp kendini daha motive edebilirsin.

DETAYLI GRAFİKLER: Beslenme, kilo, su ve aktivite kayıtlarını haftalık ve aylık grafikler halinde görüntüleyebilir, hedeflerine ne kadar yaklaştığını takip edebilirsin.

OFFLINE ÇALIŞMA: İnternet bağlantın olmadan da kullanabilir, Fit365'in performansını sınırsızca keşfedebilirsin.

TAMAMEN ÜCRETSİZ: Fit365, harika özelliklerini tamamen ücretsiz sunar.

Fit365 DiyetKoçum uygulamasının yeni sürümüdür. Değerli kullanıcılarımızın önerileri doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz kapsamlı değişikliklerle kullanıcılarımızın isteklerine daha iyi cevap verirken, DiyetKoçum'un başarılı çizgisini devam ettirmekte kararlıyız.

ÖNE ÇIKANLARDA LİSTELENME VE YÜZBİNİN ÜZERİNDE İNDİRİLME!!!

APP STORE KULLANICI YORUMLARI:

"Müthiş bir uygulama. Gün boyunca aldığım ve yaktığım kaloriyi hesaplıyor, herkesin sağlıklı ve dengeli bir yaşam için mutlaka kullanması gereken bir uygulama. Ücretsiz olması beni şaşırttı, teşekkürler."

"Harika, mükemmel ötesi ve sayesinde tüm günümü rahatlıkla kontrol altına aldım sonunda. Kesinlikle ve kesinlikle tavsiye ediyorum."

"Tasarım ve içerik harika."

"Çok kullanışlı ve içi dolu bir uygulama. Kullandıklarımın arasında en iyisi."

"Mükemmel bir uygulama, herkese tavsiye ederim. Şimdiden 5-6 arkadaşıma indirttim. Uygulama sayesinde yediklerim hakkında bilgi sahibi oldum, düzenli kilo vermeye başladım."

"5 üzerinden 10 verebilseydim verirdim. İnsanı motive ediyor. Su normalde de içerdim ama sayesinde artık günde 2.5-3 litre su içiyorum. Ücretsiz olması harika. Teşekkür ederiz."

"Şu ana kadarki en iyisi. Hem kullanışı kolay, hem de birçok özelliği var."

DESTEĞİNİ BEKLİYORUZ!

Yapacağın geri bildirimler sana çok daha iyi bir hizmet sunabilmemiz için bizler için çok değerlidir. Sorun ve önerilerini uygulama içerisindeki Bize Ulaşın bölümünden yazabilirsin. Desteğin için şimdiden teşekkürler!

Novedades

Versión 1.4.1

hata düzeltmeleri

Privacidad de la app

El desarrollador, Mobifique, no ha proporcionado a Apple detalles sobre las prácticas de privacidad y la gestión de datos. Para obtener más información, consulta la política de privacidad del desarrollador.

No se han proporcionado detalles

Se requerirá al desarrollador que proporcione detalles de privacidad cuando envíe la próxima actualización de la app.

Compatibilidad

  • En familia

    Hasta un máximo de seis miembros de tu familia podrán usar esta app si tienes En familia activado.

También te puede interesar