MUNIPOLIS / Mobilní Rozhlas 4+

MUNIPOLIS s.r.o.

Diseñado para iPad

    • 5,0 • 2 valoraciones
    • Gratis

Capturas de pantalla

Descripción

Díky aplikaci Mobilní Rozhlas / MUNIPOLIS budete mít důležité informace z vaší obce nebo města, firmy či spolku vždy při ruce. Ať už se jedná o plánovanou odstávku vody, blížící se vichřici, pozvánku na schůzi nebo další důležité novinky, s aplikací Mobilní Rozhlas / MUNIPOLIS vás nic nepřekvapí.

Hlavní přínosy aplikace:
• Varování v krizových situacích – díky push notifikacím se k vám dostane varování při nečekaných krizových událostech vždy včas a kdekoliv jste.
• Oficiální informace z měst a obcí – v profilu samosprávy najdete novinky, kontakty, pozvánky na kulturní akce, tipy na výlety a mnoho dalšího bez hoaxů a nenávistných komentářů.
• Hlášení podnětů – prostřednictvím aplikace můžete velmi jednoduše upozornit samosprávy na vznikající černé skládky, poničené lavičky, rozbité osvětlení nebo třeba nebezpečný výmol v silnici.

V aplikaci Mobilní Rozhlas / MUNIPOLIS se můžete přihlásit ke sledování více měst a obcí, které vás zajímají (například město nebo obec, kde máte práci, nemovitost či příbuzné) nebo vašeho spolku či zaměstnavatele. V chytré komunikační síti MUNIPOLIS je už zapojeno více než 2100 samospráv, firem i zájmových spolků po celé ČR, na Slovensku i v dalších zemích.

Stáhněte si aplikaci Mobilní Rozhlas / MUNIPOLIS a odebírejte oficiální informace, které vás zajímají.

"Continued use of GPS running in the background can dramatically decrease battery life"

Novedades

Versión 4.1.8

Zobrazení podrobnějších informací u RSS kanálů
Úpravy v hlášení podnětů
Oprava chyby ovládání při hlášení podnětů

Valoraciones y reseñas

5,0 de 5
2 valoraciones

2 valoraciones

Privacidad de la app

El desarrollador, MUNIPOLIS s.r.o., ha indicado que las prácticas de privacidad de la app pueden incluir la gestión de datos descrita a continuación. Para obtener más información, consulta la política de privacidad del desarrollador.

Datos no vinculados contigo

Los siguientes datos pueden recopilarse, pero no se vinculan con tu identidad:

  • Datos de contacto
  • Contenido del usuario
  • Diagnósticos

Las prácticas de privacidad pueden variar, por ejemplo, dependiendo de tu edad o de las funciones que uses. Más información

También te puede interesar

Noticias
Noticias
Noticias
Noticias
Noticias
Noticias