Captures d’écran

Description

Ağrı Hürses artık telefonunuzda! Dünyanın neresinde olursanız olun, Ağrı Haber mobil uygulaması ile gazetenizi alıştığınız şekilde okuyabileceksiniz.

Ağrı Sondakika, Ağrı, Türkiye ve Dünya’daki en önemli haberleri telefonunuzda hızlıca takip etmenizi sağlayan bir haber uygulamasıdır. Ağrı Son dakika haber uygulaması siyaset, politika, magazin, spor, kadın, ekonomi, finans, futbol ve başka birçok kategorideki en önemli haber içeriklerini bir araya getiren benzersiz bir uygulamadır.

Ağrı Son dakika uygulamasını diğer haber uygulamalarından ayıran en önemli özelliği kolay ve anlaşılır bir yapıya sahip olması; aynı zamanda haberleri geldikleri saate göre listelemesidir. Böylece haberler arasında gezinirken en yeni gelen haberi en üstte görürsünüz. Bu da benzersiz bir haber deneyimi yaşatır.

Ağrı Sondakika haber uygulaması ile;

* Zengin içerikteki haberleri geliş saatlerine göre takip edersiniz.

* Haberlerin detaylarını öğrenirsiniz.

* Bir haberden sonraki habere veya önceki habere sağ-sol kaydırma yaparak kolayca geçersiniz.

* İlginizi çeken haberi istediğiniz şekilde paylaşırsınız.

* Ağrı Son dakika haber bildirimleri ile güncel gelişmeleri en hızlı siz öğrenirsiniz.

* Ağrı Sondakika haber widget ile uygulamayı açmadan son gelişmeleri görürsünüz.

Sondakika uygulamasını bedava indirebilirsiniz. Hiçbir özellik için ekstra para ödemek zorunda değilsiniz. Ağrı Sondakika haber programı tamamen bedavadır.

Ağrı Sondakika uygulaması 7 gün 24 saat kesintisiz haber yayını yapar. Her türlü öneri ve şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz

Confidentialité de l’app

Le développeur Leartes.NET n’a fourni aucune information à Apple concernant ses pratiques en matière de confidentialité et de traitement des données. Pour en savoir plus, consultez la politique de confidentialité du développeur.

Aucune information fournie

Le développeur devra fournir des informations quant à la confidentialité des données au moment de soumettre la prochaine mise à jour de son app.

Prend en charge

  • Partage familial

    Jusqu’à six membres de la famille peuvent utiliser cette app lorsque le partage familial est activé.

Du même développeur

Vous aimerez peut-être aussi