Captures d’écran

Description

Türkiye’nin Lider Ödüllendirme Sistemi Momento ile HAYATI KUTLAMAYA VAR MISIN?

Momento Dünyası tek tıkla cebinizde!

2010 yılından beri ulusal ve uluslararası 170’i aşkın firma ve 290 marka ve yepyeni deneyimler Momento Dünyası'nda sizleri bekliyor.

Momento uygulaması ile tüm Momento aktiviteleri ve onlarca markanın hediye kodu anlık olarak çalışanlarınızın cep telefonlarına geliyor! Çalışanlarınız puanlarına göre kendilerine en uygun fırsat veya deneyimi seçip, temassız olarak harcayabiliyor.

Çalışanlarınız sistemde diledikleri gibi harcama yaparken tüm ödüllendirme geçmişi kayıt altında tutulup, raporlanıyor. Yöneticiler tüm ödüllendirme, bayii performans takibi ve primleri tek bir yerden, kolayca yönetebiliyor.

Momento'nun kolaylıklarla ve fırsatlarla dolu dünyasında size sadece kutlamanın keyfini çıkarmak kalıyor!

Nouveautés

Version 1.8.6

Minor bug fixes

Confidentialité de l’app

Le développeur MOMENTO REKLAM VE PAZARLAMA TICARET ANONIM SIRKETI a indiqué que le traitement des données tel que décrit ci‑dessous pouvait figurer parmi les pratiques de l’app en matière de confidentialité. Pour en savoir plus, consultez la politique de confidentialité du développeur.

Données non collectées

Le développeur ne collecte aucune donnée avec cette app.

Les pratiques en matière de confidentialité peuvent varier, notamment en fonction des fonctionnalités que vous utilisez ou de votre âge. En savoir plus

Prend en charge

  • Partage familial

    Jusqu’à six membres de la famille peuvent utiliser cette app lorsque le partage familial est activé.

Vous aimerez peut-être aussi