Captures d’écran d’iPhone

Description

Sport Results Application sends all time data directly to the Event Organizer database, so results can be displayed on his www site just on-line. All event organizers or time keepers must install necessary software components from www.orgsu.org.

The whole ORGSU system is designed as a support for all organizers of every kind of sport event. This technology uses the mobile smart phones and is suitable for races where not many competitors to be expected in the split or finish line at one time. This is the best choice instead of manual time keeping where the accuracy in seconds is considered to be enough. This mobile technology is not designed as an alternative to chip/tag timekeeping.

Basic information
- Before the race, all Timing Spots should be clarified and set into the Event Configuration
- One or more devices can be used in every Timing Spot
- Start numbers (BIBs) must be unique for all measured races

If you'd like to contact us, please use orgsu@orgsu.org.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aplikace Sportovní výsledky průběžně odesílá výsledková data ze telefonů do databáze pořadatele, tato jsou on-line zobrazována na www pořadatele závodu. Pořadatelé závodů nebo časoměřiči si musejí na své www stránky systém instalovat z www.orgsu.org. Systém ORGSU je určen pro podporu pořádání soutěží v libovolném sportovním odvětví.

Triatlonové soutěže v ČR pak mohou být měřeny touto technologií přímo na stránkách www.czechtriseries.cz.

Tato technologie je vhodná pro závody, kde se neočekává větší množství závodníků na jednotlivých mezičasech a není vhodná tam, kde o pořadí rozhodují setiny vteřiny. Je to dobrá alternativa k ručnímu měření časů, není to zamýšleno jako alternativa k měření výsledků chipovou technologií. Systém byl pilotovaný 2 roky a nyní byl uveden pro komerční využití.

Základní informace pro využití Mobilní časomíry

- Před závodem je třeba nadefinovat měřící body pro všechny mezičasy i cíl
- Lze použít libovolný počet mobilních měřících zařízení
- Startovní čísla se v jednom závodním dni nesmí opakovat

Jak se startuje závod?

Mobilní zařízení si natáhnou konfiguraci závodního dne, uživatel si vybere, jaký závod bude startovat. V momentu odstartování se pak zmáčkne START pro daný závod, tím je odeslán čas startu do systému.
Jak se měří časy?
• v okamžiku, kdy se závodník blíží k místu měření (mezičas nebo cíl), časoměřič zadá do svého mobilu startovní číslo a zmáčkne tlačítko "ČAS"
• blíží-li se k měřícímu bodu více závodníků najednou, je možné napsat startovní čísla do zařízení dopředu (připravit si je). Aplikace každému připravenému závodníkovi připojí vlastní tlačítko "ČAS", které lze stisknout následně a dosáhnout tak maximální přesnosti
• aplikace umí řešit i situaci, kdy je číslo závodníka nečitelné. Lze zadat čas bez startovního čísla a po zjištění čísla lze toto číslo k času doplnit následně

- Mobilní zařízení pracují i v případě výpadku signálu mobilního operátora či wi-fi
- Na jednom měřícím místě může pracovat i více než 1 mobilní měření, aby se zaručeně nachytali všichni závodníci
- Systém zobrazuje on-line průběžné výsledky ihned, což může využít pro moderátor závodu

Změřit závod zvládne prakticky každý, doporučujeme nastudovat podrobný návod.
V případě nejasností se obracejte na dodavatele aplikace Mobilní časomíry, společnost Organizers Support, s.r.o. mailem orgsu@orgsu.org.

Nouveautés

Version 1.3.8

Data sending error fix

Informations

Distributeur
Solitea Business Solutions s.r.o.
Taille
37.2 Mo
Catégorie
Sports
Compatibilité

Nécessite iOS 8.0 ou une version ultérieure. Compatible avec iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone SE (1re génération), iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone SE (2e génération), iPad Air, iPad Air Wi‑Fi + Cellular, iPad mini 2, iPad mini 2 Wi‑Fi + Cellular, iPad Air 2, iPad Air 2 Wi‑Fi + Cellular, iPad mini 3, iPad mini 3 Wi‑Fi + Cellular, iPad mini 4, iPad mini 4 Wi‑Fi + Cellular, iPad Pro 12,9 pouces, iPad Pro 12,9 pouces Wi‑Fi + Cellular, iPad Pro 9,7 pouces, iPad Pro 9,7 pouces Wi‑Fi + Cellular, iPad (5e génération), iPad (5e génération) Wi‑Fi + Cellular, iPad Pro 12,9 pouces (2e génération), iPad Pro 12,9 pouces (2e génération) Wi‑Fi + Cellular, iPad Pro 10,5 pouces, iPad Pro 10,5 pouces Wi‑Fi + Cellular, iPad (6e génération), iPad Wi‑Fi + Cellular (6e génération), iPad Pro 11 pouces, iPad Pro 11 pouces Wi‑Fi + Cellular, iPad Pro 12,9 pouces (3e génération), iPad Pro 12,9 pouces (3e génération) Wi‑Fi +Cellular, iPad mini (5e génération), iPad mini (5e génération) Wi‑Fi + Cellular, iPad Air (3e génération), iPad Air (3e génération) Wi‑Fi + Cellular, iPad (7e génération), iPad (7e génération) Wi‑Fi + Cellular, iPad Pro 11 pouces (2e génération), iPad Pro 11 pouces (2e génération) Wi‑Fi + Cellular, iPad Pro 12,9 pouces (4e génération), iPad Pro 12,9 pouces (4e génération) Wi‑Fi + Cellular, iPod touch (6e génération) et iPod touch (7e génération).

Langues
Âge
4+
Copyright
Prix
Gratuit

Prend en charge

  • Partage familial

    Jusqu’à six membres de la famille peuvent utiliser cette app lorsque le partage familial est activé.

Vous aimerez peut-être aussi