Rota Antalya 4+

erman seneren

    • Gratuit

Captures d’écran

Description

Rota Antalya; Antalya’nın yıllardır süregelen sadece deniz, kum, güneş kenti konseptinden ayrılıp var olan tüm güzelliklerinin ön plana çıkarılması projesidir. Bu projeye Coğrafi, kültürel ve tarihi değerleri hakkında farkındalık ve merak uyandırmak, yerinde görme talebi oluşturmak, Antalya’yı daha doğru anlatıp tanımlamak hedefi ile başlandı.

Rota Antalya uygulaması sayesinde akıllı telefonlar aracılığıyla kent merkezinde ve bölgede yer alan tarihi, kültürel, coğrafi noktalar ve hikayesi bilinmeyen kent anektodlarına aracısız, eş zamanlı, 4 farklı dilde yazılı ve sesli olarak ulaşabiliyorsunuz.

Örneğin Antalya da bir bölgede yürürken, o bölgede bulunan önemli yer veya eserler hakkında bilgiye ulaşabilirsiniz. Bu bilgiyi 4 farklı dilde ( Türkçe, İngilizce, Rusça ve Almanca) okuyabilir veya dinleyebilirsiniz. Uygulama içerisinde beğenebilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Yorumlayabilir ve not alabilirsiniz. Haritada üzerine giderek farklı noktalar arasında gezi rotası oluşturabilirsiniz. Google Maps’e geçerek de bulunduğunuz yer ile görmek istediğiniz yer arasındaki mesafe ve gidiş yolunu öğrenebilirsiniz.
Bu uygulama; Kent merkezinin, yakın bölgelerinin ve turizmden pay alamayan bölgelerdeki ilgi noktalarının tanınırlığını sağlayarak, turizmden pay alınmasına imkan sunuyor. Ayrıca teknoloji de kullanılarak Antalya’nın bacasız sanayisine, Endüstri 4.0 sağlamış oluyor.


"Rota Antalya Uygulaması"; 2018 yılı Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı çerçevesinde "Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı" tarafından desteklenmiştir. İçeriklerin ve mobil uygulamanın geliştirilmesi "Enpro Bilişim" tarafından gerçekteştirilmiştir.

Mobil Uygulama Fonksiyonları şu şekildedir;

*Antalya’nın değerlerinin tercüme ve seslendirmesi
*Konum bazlı ilgi noktaları gösterme
*Kategori bazlı filtreleme
*Mesafeye göre filtreleme
*Kullanıcı hesapları
*Check-in yapabilme
*Popüler noktalar oluşturma
*Rota oluşturma
*Oyunlaştırma ve ödül sistemi
*İstatistikler

Nouveautés

Version 1.0.6

- Sosyal medya paylaşım.
- Hata ayıklama

Confidentialité de l’app

Le développeur erman seneren n’a fourni aucune information à Apple concernant ses pratiques en matière de confidentialité et de traitement des données. Pour en savoir plus, consultez la politique de confidentialité du développeur.

Aucune information fournie

Le développeur devra fournir des informations quant à la confidentialité des données au moment de soumettre la prochaine mise à jour de son app.

Vous aimerez peut-être aussi

Voyages
Voyages
Navigation
Voyages
Voyages
Voyages