iPhone Screenshots

Description

Tüm dersler 100 soruluk sabit parçalara ayrılmıştır, parçaların sonunda puanınızı görür ve yanlış işaretlediğiniz sorularla yeni bir test oluşturabilirsiniz.
Bu şekilde kavrayana kadar tüm modülleri sınırsız sayıda tekrar edebilir, deneme testi ile SHGM sınavlarında belirlenen soru adedi kadar rastgele soruyla test oluşturup kendinizi deneyebilir, puanınızı görebilirsiniz.
Bu soruları çözerek ATPL Lisans sınavına hazırlanabilir ve yüksek puanlar alabilirsiniz.

***Uygulama içerisinde daha önceki yıllarda Kurul Mülakatına girmiş pilotlardan edinilmiş sözlü soruları bulabilirsiniz.

What’s New

Version 2.0

Bazı hatalar giderildi.

Ratings and Reviews

4.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

FL460 ,

Cok iyi ve kullanisli bir tester

5 Yildizlik bir Uygulama aslinda ama tek bir sorun icin bir yildizini aldim oda sorulari okurken kacinci soruda oldugun rakami yazmasi yazsa super olurdu. Emeginize saglik yinede eminim dahada gelisecektir bu uygulama. Online offline fark etmiyor her yerde calisabiliyorsun sorulari cok iyi bir advantage cogu testerda olmayan bir ozellik. Sorulari okurken kacinci soruda oldugun rakamida eklerseniz super olur.

App Privacy

The developer, Mehmet Akif Tutuk, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like