Screenshots

Description

Çayınızı, kahvenizi ya da white chocolate mochasınızı yudumlarken bir şeyler okumak isterseniz BB Life Dergisi olarak her ayın 1’inde ÜCRETSİZ olarak cebinizdeyiz. BB Life Dergisi olarak, uzun hayaller sonucu 2018 yılının Ekim ayında 1.sayımızı siz değerli okurlarımız ile buluşturduk.
‘Herkes okusun diye her yerdeyiz’ sloganıyla yayın hayatımıza başlarken en büyük misyonumuz Y ve Z kuşağı gençlerini sosyal medyadan biraz olsun uzaklaştırmaktı.
Evinizde, iş yerinizde, kafe restoranlarda ya da toplu taşıma araçlarında canınız sıkılmasın ve ÜCRETSİZ dergi okuyabilin diye BB Life Dergisi olarak her geçen gün daha çok çalışacağız.
Sosyal içerikli özel tasarım kapaklarımızın yanında toplumu ve nesilleri, eleştirel bakış açısı ile ele alıp, bu bakış açısı ile haberler hazırlıyor olacağız Bu eleştirel tavrımız bazen sizin, bazen sevdiğiniz birinin canını sıkabilir bizlere kızabilirsiniz. Eğer bize sinirlenir ve eleştiride bulunmak isterseniz sizleri sosyal medya hesaplarımızda hep dinliyor olacağız. Bizlere yazabilirsiniz.
O zaman #bikahveyle iyi giden BB Life Dergisi’ni indirip hemen ÜCRETSİZ şekilde dilediğin her an her yerde okuyabilirsiniz.
Aramıza hoşgeldiniz. Okurluğunuz daim olsun..

Information

Provider
CRENNO Bilisim Hizmetleri Ar-Ge Sanayi ve Ticaret Ltd. Sti.
Size
35.9 MB
Category
Lifestyle
Compatibility

Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English, Turkish

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© 3 Boyut Medya
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like