for exam pal-YKS KPSS LGS DGS 4+

Osman Bozkurt

Designed for iPad

    • Free
    • Offers In-App Purchases

Screenshots

Description

Artık çözemediğin soru kalmayacak. Bi Sorum Var ile aklına takılan, çözemediğin soruları sor, cevaplansın.
KPSS, YKS, LGS, ALES, DGS ve YDS’ye hazırlanan adaylar için artık sınav sorularını çözmek, farklı yollardan giderek çözüme ulaşmak çok kolay. Aklınıza takılan sorunun fotoğrafını çekerek paylaşabilir, çözüm yolları ve cevabı üzerinde diğer adaylarla bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz.
Bir Sorum Var uygulaması ile Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS), Yükseköğretim Kurumları Sınavı (TYT-AYT-YDT), Liselere Giriş Sınavı (LGS), Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitime Giriş Sınavı (ALES), Dikey Geçiş Sınavı (DGS) ve Yabancı Dil Sınavları (YDS-YÖKDİL) ‘na en iyi şekilde hazırlanabilirsiniz.
Uygulamamızda her sınav için ayrılan platformlarda, sadece o sınav ile ilgili paylaşılan sorular karşınıza çıkacaktır. Sınava hazırlanan diğer kullanıcılarla takipleşebilir, sınav sürecinde birlikte yol kat edebilirsiniz.
Sınava hazırlanırken aklınıza takılan bir sorunun fotoğrafını anında çekerek uygulamada paylaşabilir, eksik kaldığınız konuları bu şekilde tamamlayabileceksiniz.
Sınav kategorisinin yanı sıra ders ve konu filtreleme özellikleri ile sadece görmek istediğiniz sorular karşınıza çıkacak ve aynı sınava girdiğiniz adaylarla birlikte sınava hazırlanacaksınız.
Farklı soru tarzlarını görmek, diğer adayların kaynaklarındaki sorulara erişmek artık çok kolay. Bi Sorum Var uygulamasını indirerek sınava daha etkin, daha başarılı ve çok yönlü hazırlanabilirsiniz.

What’s New

Version 1.6.23

Artık uygulamamıza reklamsız bir şekilde erişebilirsiniz. Reklamları tamamen kaldırım kullanıcı dostu bir hale getirdik.

App Privacy

The developer, Osman Bozkurt, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Used to Track You

The following data may be used to track you across apps and websites owned by other companies:

  • Contact Info

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Contact Info

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Contact Info

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

Education
Education
Education
Education
Education
Education