iPhone Screenshots

Description

Aplikace Blesk pro ženy nabízí zdarma a každý den nové články z témat trendy, VIP, příběhy, jak zhubnout, zdraví, volný čas, tipy, rady a mnoho dalších. Aplikace přináší také možnost stažení tištěného týdeníku v elektronické podobě.

Každý článek i fotogalerii lze uložit pro pozdější čtení a aplikace také nabízí unikátní offline režim umožňující stažení všech článků (mimo galerie a videa) například pro čtení v metru nebo v oblastech se slabým signálem. Obsah aplikace je přizpůsobený pro displeje mobilních zařízení včetně nejnovějších modelů s vysokým rozlíšením. Dále je v aplikaci k dispozici noční režim pro příjemnější čtení při horších světelných podmínkách.

Zdarma můžete číst veškerý článkový obsah. Je zpoplatněna pouze část stažení elektronické podoby tištěného vydání. Předplatné Blesku pro ženy na měsíc stojí 49 Kč a roční předplatné 559 Kč. Za tuto cenu máte přístup každý týden k aktuálnímu vydání a také k archivu vydání od října 2014. Podmínkoku je pouze aktivní předplatné. V opačném případě se přístup ke všem (i staženým) číslům Blesku pro ženy zamkne. Platba za předplatné se strhne z vašeho iTunes účtu. Zakoupené předplatné se automaticky prodlužuje na další období. Zrušení prodlužování nebo přechod mezi délkami předplatného lze provést v nastavení iTunes účtu přímo v zařízení vždy nejpozději 24 hodin před začátkem dalšího období. Chcete-li využívat zakoupené předplatné na svých dalších zařízeních, zaregistrujte se a přihlaste se. Podmínky používání a nakládání s osobními údaji najdete zde - http://muj.ringier.cz/?openid.action=terms

What’s New

Version 2.0.6

Drobné úpravy aplikace

Information

Provider
CZECH NEWS CENTER a.s.
Size
10.6 MB
Category
Lifestyle
Compatibility

Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

Czech

Age Rating
12+
Infrequent/Mild Medical/Treatment Information
Infrequent/Mild Sexual Content and Nudity
Infrequent/Mild Alcohol, Tobacco, or Drug Use or References
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like