Screenshots

Description

con.sol.la, to pomoc i wsparcie dla muzyków pracujących samodzielnie nad utworem w każdych warunkach. Aplikacja zawiera ścieżki dźwiękowe wybranych utworów dwu- i więcej głosowych (na przykład linię melodyczną wybranego utworu i jego akompaniament, lub wszystkie partie instrumentalne utworów kameralnych). Wyciszenie ścieżki, którą chcesz wykonać, pozwala na ćwiczenie / wykonywanie utworów w pełnej wersji brzmieniowej bez konieczności spotykania się z innymi muzykami. Wykonywany utwór można każdorazowo nagrać i zapisać, co pozwala na porównanie różnych wersji i interpretacji oraz śledzenie postępów w ćwiczeniu. Zapisane pliki można udostępniać.

con.sol.la gromadzi tytuły o różnym stopniu trudności – korzystać z niej mogą osoby stawiający pierwsze kroki w świecie muzyki, jak i profesjonaliści. W spisie utworów znalazły się dzieła z różnych epok, od baroku po współczesność, utwory edukacyjne, ale też koncertowe.

Baza tytułów jest stale poszerzana. Znajdują się w niej utwory kameralne na różne instrumenty: smyczkowe, dęte, klawiszowe, perkusyjne. Wyszukuje się je w aplikacji w niezwykle prosty sposób, zaznaczając wybrany instrument lub kategorię. Dla każdego tytułu założona została karta informacyjna, z której można zaczerpnąć podstawowe informacje o utworze oraz o kompozytorze.

Funkcjonalny układ i przejrzysta grafika powodują, że con.sol.la jest wygodnym i prostym w obsłudze narzędziem pozwalającym na doskonalenie umiejętności muzycznych oraz na muzykowanie on-line.

wybierz utwór –> wycisz ścieżkę, którą chcesz wykonać –> włącz nagrywanie -> graj i ciesz się pełnią brzmienia –> zapisz nagranie w swojej bibliotece

What’s New

Version 1.0.2

1. Zakładanie swojego profilu za pomocą konta na Facebooku, Google lub Apple ID
2. Możliwość zapisywania własnych projektów w chmurze
3. Sekcja Quizu z nagrodami

App Privacy

The developer, POLSKIE WYDAWNICTWO MUZYCZNE, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Information

Provider
POLSKIE WYDAWNICTWO MUZYCZNE
Size
111.8 MB
Category
Music
Compatibility

Requires iOS 11.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like