Dobrá Práce - nabídky práce 4+

INET-SERVIS.CZ

Designed for iPhone

    • 3.0 • 1 Rating
    • Free

iPhone Screenshots

Description

Hledání práce nebo brigády nemůže být snazší. Stáhněte si aplikaci od Dobrá Práce.cz a najděte si volné místo nebo brigádu podle přání u tebe v obci a nebo přímo za rohem. Prostřednictvím aplikace od Dobrá Práce.cz můžete zadat jednotlivá kritéria, která jsou pro vás při hledání práce či brigády důležitá. Nabízíme snadnou a intuitivní obsluhu, automatické upozorňování na nové práci či brigády nebo možnost připojení životopisu k odpovědi. S mobilní apkou od Dobrá Práce.cz budete uvidíte rychle všechny ty fajn brigády v okolí a nebo super práci za rohem.

Nabídka volných míst je v aplikaci pravidelně doplňována. Na výběr je tak z několika tisíc nabídek práce a brigád, které jsou každý den aktualizovány. Stáhni si do mobilu naši aplikaci, ať ti žádná nabídka neuteče

Jak Dobrá Práce.cz funguje?
- Stáhni si mobilní aplikaci a nainstaluj
- Vyber si obory, které tě z pohledu pracovního uplatnění zajímají
- Můžeš vybrat více oborů a nebo si zvolit klíčová slova podle názvu profesí
- Vyber si regiony, kde chceš práci
- Neomezuj se jen jen jedno místo, můžeš vybírat více měst, okresů či krajů
- Na základě nastavených kritérií si vyhledej nabídky práce
- Pokud tě něco zaujme, pošli odpověď
- K odpovědi na pracovní nabídku můžeš připojit životopis (doporučujeme)
- Na mobil ti budeme posílat upozornění na nové nabídky práce
- Upozornění si můžeš samozřejmě vypnout a kontrolovat si nová volná místa sám

Jestli se ti někdo na tvoji žádost o zaměstnání ozve, to nevíme. Tvoji odpověď totiž doručíme přímo zadavateli pracovní pozice, což je firma nebo personální agentura. Pokud je tvoje CV osloví, určitě se ozvou

V jakých regionech můžeš hledat Dobrou práci?

Nabízíme velký výběr pracovních nabídek z celé ČR i ze zahraničí. Konkrétně máme na výběr volná místa na HPP i brigády pro tyto regiony:
Praha, Středočeský kraj, České Budějovice a celý Jihočeský kraj, Plzeň a celý Plzeňský kraj, Karlovy Vary a Karlovarský kraj, Ústí nad Labem a Ústecký kraj, Liberec a Liberecký kraj, Hradec Králové a Královéhradecký kraj, Pardubice a Pardubický kraj, Jihlavu a Kraj Vysočina, Brno a Jihomoravský kraj, Zlín a Zlínský kraj, Olomouc a Olomoucký kraj a samozřejmě Ostrava a Moravskoslezský kraj.
Nabízíme i poměrně velký výběr nabídek práce v zahraniční, zejména práce a brigády pro Německo, Rakousko, Anglii, Velkou Británii, Nizozemí, Itálie, Švýcarsko a některé další evropské země.

Jaké obory Dobrá práce.cz nabízí?

V aplikaci od Dobrá Práce.cz najdeš několik tisíc aktuálních nabídek práce a nebo brigád. Nejde přitom o nabídky zveřejňované přes Úřad práce, ale od přímých zadavatelů pracovních pozic. Podmínky jsou tak podstatně lepší než u nabídek z pracáku. Nejžádanější jsou samozřejmě brigády, ale i pozice v administrativě, bankovnictví, službách, obchodě či telekomunikacích. Nejpočetnější zastoupení pak nabízí obory v dělnických profesích, strojírenství, logistice a dopravě a informačních technologiích.

What’s New

Version 1.1.3

Zpřesnění notifikací

Ratings and Reviews

3.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

App Privacy

The developer, INET-SERVIS.CZ, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Linked to You

The following data may be collected and linked to your identity:

  • Contact Info
  • User Content
  • Identifiers
  • Usage Data

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Identifiers
  • Diagnostics

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

Utilities
Utilities
Utilities
Utilities
Utilities
Utilities