iPhone Screenshots

Description

Prvá aplikácia, ktorá vám umožní archívovať v mobile všetky vaše pokladničné doklady od nákupov iba oskenovaním QR kódu z dokladu. Vytvorte si archív dokladov, ktoré už nikdy nestratíte a budete mať k ním vždy prístup.
Pripravujeme pre vás množstvo ďalších funkcií pre aplikáciu a web, ktoré vám umožnia pracovať s digitálnymi dokladmi a zbaviť sa tak papierových dokladov už navždy.

What’s New

Version 1.6.0

eBločky vám prinášajú nové funkcie. Zoznam bločkov sme upravili podľa požiadaviek našich užívateľov a doplnili sme logá k jednotlivým predajcom. Túto databázu pravidelne aktualizujeme a pridávame nové logá. Taktiež sme sprístupnili dodatočnú úpravu manuálne zadaného bločku a naskenovanej faktúry. Okrem toho, pri doplnených fotkách sme zvýšili kvalitu, čím sme odstránili problém s čitateľnosťou fotiek pri tlači či priblížení. Ak ste omylom nastavili stráženie záruky, po novom si to jedným kliknutím zrušíte. Pri prihlasovaní a registrácii máte na výber 4 možnosti - mailom, cez Google, cez Facebook alebo cez Apple a je len na vás, ktorú si zvolíte.

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

Intel777 ,

Uvítal by som

Keby sa blocky mohli farebne alebo aspoň danny obchod mohol filtrovať .
Možno farebne .
Taktiež vyhľadanie tovaru na bločku .
Taktiež možno popis čoho najviac kupujem . Taký súhrn .
Že by sa to niekde spisovala .
Ako história , čoho najviac kupujem a kde a za kolko .
Súhrn potravín . Prosím

Developer Response ,

Dobrý deň, Intel777, ďakujeme za recenziu a hodnotenie. Aktuálne finišujeme novú aktualizáciu a po jej vydaní budeme pracovať na kategorizácii bločkov, vylepšení filtrovania a hromadnom exporte údajov. O nových funkciách informujeme na našom facebooku a v newsletteri. S pozdravom, tím eBločky.

App Privacy

The developer, VENARI, s.r.o., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Usage Data
  • Diagnostics

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

You May Also Like