Gazete Banka 12+

TURKTICARET.Net Yazilim Hiz. San. ve Tic. A.S.

Designed for iPad

    • Free

Screenshots

Description

Gazetebanka.com; ekonomi, finans, kripto paralar, döviz ve banka haberleri sunan bir haber sitesidir. Gündeme dair önemli ekonomi haberlerini, para piyasalarındaki son durumu, kripto para piyasalarına dair önemli gelişmeleri okuyuculara sunar.
Sitemiz üzerinden Türkiye ve Dünya borsalarına dair haberleri, önemli gelişmeleri, hisse senetlerindeki hareketleri takip edebilirsiniz. Ulusal ve uluslararası ekonomi gündemine dair tüm detayları gazeteci kadromuzla sizlere anlık olarak aktarıyoruz.
Gazetebanka.com üzerinden Dolar, Euro, Sterlin gibi para birimlerine dair haberleri; altın piyasasındaki son durumu, kripto paralarla ilgili uzman tahminlerini, yorumları, açıklamaları inceleyebilirsiniz.
Gazete Banka, ulusal ekonomi haber sitesidir. Tarafsız yayın ilkesiyle objektif olarak tüm önemli röportajları, kararları, haberleri, açıklamaları sizlere en hızlı şekilde aktarmayı ilke edinir. Ekonomi, borsa, banka, kredi, kampanya haberleri daha fazlasını sizlere iletir.
Para piyasalarına dair çarpıcı yorumları, ekonomi dünyasındaki önemli haberleri, gündeme dair önemli başlıkları bizimle takip edebilir; görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.
Uzman haber ekibimiz ve gazeteci kadromuzla sizlere en güncel haberleri, son dakika gelişmelerini anlık olarak iletiyoruz. Ekonomi gündeminde bugün neler var? Döviz piyasalarında son durum ne? Banka kredilerinde faizler nasıl? Kripto para piyasalarında hareketlilik ne durumda? Uzmanların ekonomi gündemine dair görüşleri neler? Aklınızdaki birçok sorunun güncel cevaplarını uzman gazeteci kadromuzla sizlere aktarıyoruz.
Gazetebanka, tarafsızlık ilkesiyle gazetecilik etik değerlerine bağlı olarak haber yayıncılığı yapmaktadır. Doğru, objektif ve son dakika taze haberler ile ekonomi gündemini bizimle takip edebilirsiniz.
Türkiye ve Dünya gündeminin yanı sıra market aktüel ürünleri, otomobil kampanyaları, vadeli mevduat faiz oranları, aracı kuruluşların hisse senedi önerileri, yatırım haberleri, dolar ve altın piyasalarındaki önemli gelişmeleri inceleyebilirsiniz.
Gazete Banka, Türkiye’nin en büyük ekonomi habercisi kadrosuyla sizlere gündeme dair tüm gelişmeleri aktarıyor.

App Privacy

The developer, TURKTICARET.Net Yazilim Hiz. San. ve Tic. A.S., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Used to Track You

The following data may be used to track you across apps and websites owned by other companies:

  • Browsing History

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Browsing History

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

Social Networking
Productivity
News
News
News
News

You Might Also Like

News
News
News
News
News
News