GrasonPlan 12+

Grason Solutions s.r.o.

Designed for iPhone

    • 5.0 • 1 Rating
    • Free

iPhone Screenshots

Description

GrasonPlan je nejlepší nástroj na plánování personálu pro restaurace, hotely, ale i cateringové nebo produkční společnosti. Postará se o naplnění směn, ideální vytížení lidí, a zařídí také automatické informování o všech novinkách nebo změnách.

Aplikace vznikla díky zkušenostem s plánováním více než 20 000 směn ve stovkách podniků během několika let, takže víme přesně, jak vám zjednodušit život. Zapomeňte na nekonečné obvolávání lidí, hromady papírů s poznámkami nebo chaos ve fotkách různých rozpisů směn. Přes GrasonPlan máte kdykoli dokonalý přehled, kdy a kde máte směnu. Online a přímo přes telefon.

GrasonPlan je intuitivní, takže přes něj směnu a celý plán vytvoříte raz dva. Směnu buď přidělíte konkrétníu pracovníkovi nebo necháte lidi ať se na ní hlásí sami. Kdykoli máte dokonalý přehled, které směny jsou plné a kde vám někdo chybí. A pokud si chcete do směny vybrat pár osvědčených lidí sami, stačí jim směnu přiřadit.

Tak snadné plánování kapacit jste ještě nezažili. A je úplně jedno, jestli potřebujete pár lidí nebo musíte zajistit volné ruce pro velkou akci. Přes aplikaci můžete snadno sdílet personál i mezi provozovnami nebo různými lokacemi. Aplikace je vždycky navede na správné místo. Už nikdy nenastane zmatek, pokud máte více poboček nebo řešíte několik akcí v jeden den. GrasonPlan zařídí přehledné rozlišení podle lokalit, provozoven nebo jednotlivých akcí, takže směny naplánujete, jako by se nechumelilo. Díky zobrazení všech vašich aktivit naráz máte ideální přehled o efektivním využití personálu.

GrasonPlan vám zpracuje i přehledné reporty. Díky nim si vytvoříte podklady pro mzdy nebo vyhodnotíte spolehlivost jednotlivých lidí.

Kdo, kdy a kam jde do práce vidí manažeři i zaměstnanci. Aplikace jim navíc den před směnou práci pro jistotu automaticky připomene. Potřebuje manažer zaplnit místo na směně nečekaně? Nevadí, přes GrasonPlan dostanou všichni infomaci o každé novince nebo změně. A můžou na ně také ihned reagovat, třeba když se jim čas nehodí a musejí nabídku odmítnout. Informace jsou zkrátka nejen na jednom místě, ale také stále aktuální.

What’s New

Version 1.6.4

Děkujeme, že používáte GrasonPlan. V nové verzi jsme si pro vás připravili tyhle novinky:

- Pracovníci u žádosti o odhlášení ze směny mohou uvést důvod, proč chtějí zrušit směnu.
- U svých podniků můžete nastavit vlastní ID, například pro potřeby účetnictví.
- Opravili jsme i několik dalších drobností pro lepší fungování aplikace.

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
1 Rating

1 Rating

App Privacy

The developer, Grason Solutions s.r.o., indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

More By This Developer

You Might Also Like

Maximum Externisti
Productivity
Plánujsměny.cz
Productivity
QuickJOBS CZ
Business
Směny.cz
Productivity
Dayswaps
Business
Jobsider - Nová práce raz dva
Business