GrasonPlan 12+

Grason Solutions s.r.o.

Navrženo pro iPhone

    • 5,0 • Hodnocení: 1
    • Bezplatné

Snímky obrazovky iPhonu

Popis

GrasonPlan je nejlepší nástroj na plánování personálu pro restaurace, hotely, ale i cateringové nebo produkční společnosti. Postará se o naplnění směn, ideální vytížení lidí, a zařídí také automatické informování o všech novinkách nebo změnách.

Aplikace vznikla díky zkušenostem s plánováním více než 20 000 směn ve stovkách podniků během několika let, takže víme přesně, jak vám zjednodušit život. Zapomeňte na nekonečné obvolávání lidí, hromady papírů s poznámkami nebo chaos ve fotkách různých rozpisů směn. Přes GrasonPlan máte kdykoli dokonalý přehled, kdy a kde máte směnu. Online a přímo přes telefon.

GrasonPlan je intuitivní, takže přes něj směnu a celý plán vytvoříte raz dva. Směnu buď přidělíte konkrétníu pracovníkovi nebo necháte lidi ať se na ní hlásí sami. Kdykoli máte dokonalý přehled, které směny jsou plné a kde vám někdo chybí. A pokud si chcete do směny vybrat pár osvědčených lidí sami, stačí jim směnu přiřadit.

Tak snadné plánování kapacit jste ještě nezažili. A je úplně jedno, jestli potřebujete pár lidí nebo musíte zajistit volné ruce pro velkou akci. Přes aplikaci můžete snadno sdílet personál i mezi provozovnami nebo různými lokacemi. Aplikace je vždycky navede na správné místo. Už nikdy nenastane zmatek, pokud máte více poboček nebo řešíte několik akcí v jeden den. GrasonPlan zařídí přehledné rozlišení podle lokalit, provozoven nebo jednotlivých akcí, takže směny naplánujete, jako by se nechumelilo. Díky zobrazení všech vašich aktivit naráz máte ideální přehled o efektivním využití personálu.

GrasonPlan vám zpracuje i přehledné reporty. Díky nim si vytvoříte podklady pro mzdy nebo vyhodnotíte spolehlivost jednotlivých lidí.

Kdo, kdy a kam jde do práce vidí manažeři i zaměstnanci. Aplikace jim navíc den před směnou práci pro jistotu automaticky připomene. Potřebuje manažer zaplnit místo na směně nečekaně? Nevadí, přes GrasonPlan dostanou všichni infomaci o každé novince nebo změně. A můžou na ně také ihned reagovat, třeba když se jim čas nehodí a musejí nabídku odmítnout. Informace jsou zkrátka nejen na jednom místě, ale také stále aktuální.

Novinky

Verze 1.6.4

Děkujeme, že používáte GrasonPlan. V nové verzi jsme si pro vás připravili tyhle novinky:

- Pracovníci u žádosti o odhlášení ze směny mohou uvést důvod, proč chtějí zrušit směnu.
- U svých podniků můžete nastavit vlastní ID, například pro potřeby účetnictví.
- Opravili jsme i několik dalších drobností pro lepší fungování aplikace.

Hodnocení a recenze

5,0 z 5
Hodnocení: 1

Hodnocení: 1

Ochrana soukromí v aplikaci

Vývojář „Grason Solutions s.r.o.“ uvedl, že součástí opatření na ochranu soukromí v této aplikaci může být zpracování dat níže popsanými způsoby. Další informace najdete v zásadách ochrany osobních údajů poskytnutých vývojářskou společností.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Postupy v oblasti ochrany osobních údajů se mohou lišit, například v závislosti na funkcích, které používáte, nebo na vašem věku. Další informace

Více od této vývojářské společnosti

Také by se vám mohlo líbit

Productivity
Productivity
Business
Productivity
Business
Business