iPhone Screenshots

Description

Iconstyle.al is the Albanian online magazine that brings the latest news on celebrities, fashion and beauty trends, lifestyle tips and new developments from around the world. Download the app to get instant-access to this and much more!

Iconstyle.al është revista shqiptare online që sjell lajmet më të fundit nga personazhet e famshëm, trendet e modës dhe bukurisë, këshilla mbi mënyrën e jetesës si dhe zhvillimet e reja nga e gjithë bota. Shkarkoni aplikacionin për të përfituar akses të menjëhershëm mbi këto dhe shumë të tjera!

Ratings and Reviews

5.0 out of 5
2 Ratings

2 Ratings

Malvina 💋 ,

Iconstyle Albania The Best

Best App ever

Information

Provider
Electral sh.p.k
Size
73 MB
Category
News
Compatibility

Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© Electral Sh.p.k
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

You May Also Like