iPhone Screenshots

Description

Gören Duyan - Kayıp Çalıntı İlanı Ver!

Gören Duyan, insanların kayıp ve çalıntı konusunda yeterli desteği bulamaması nedeniyle 2017 yılında yayına girmiştir. Gören Duyan yayın hayatına başladığından beri yüzlerce evcil hayvanın başarıyla yuvasına dönmesini sağlamış, mutlu sona kavuşturmuştur. Gören Duyan'ın web sitesi ve mobil uygulamasını kullanarak kayıp ve çalıntı ilanı gönderebilir, dilerseniz çevrenizdeki ödüllü kayıp ilanları ile para kazanabilirsiniz.

Gören Duyan sadece evcil hayvanlar için değil bir çok kategoride hizmet vermektedir. İşte Gören Duyan'a ilan gönderebileceğiniz kategoriler:

- Evcil Hayvan (Kedi, köpek, papağan, muhabbet kuşu)
- Motosiklet
- Araba
- Telefon
- Bisiklet
- Çocuk

Gören Duyan'a kayıp veya çalıntı ilanı göndermek bir hayli kolay. Bunun için aşağıdaki adımları izleyerek çok kolay bir şekilde kayıp veya çalıntı ilanı gönderebilir, daha çok kişiye kolayca ulaşabilirsiniz.

1) Gören Duyan'a kayıt olun, zaten hesabınız varsa giriş yapın.
2) Profilinizi düzenleyin (Profil fotoğrafı ve iletişim bilgileri zorunludur.)
3) İlan gönder sayfasına gelip detayları girin ve gönder butonuna tıklatın.

Gören Duyan'a ilan göndermenizin ardından gönderdiğiniz ilan yöneticiler tarafından incelenip onaylandıktan sonra hem mobil uygulamamızda hem de web sitemizde yayınlanıyor. Ayrıca sosyal medya hesaplarımız sayesinde ilanın daha fazla yayılmasını sağlıyoruz.

Gören Duyan'a eğer normal üyeyseniz 48 saatte bir ilanınızı üste çıkartabilirsiniz. Eğer premium üyeyseniz bu süreyi daha da kısaltabilir ve bize destek olabilirsiniz.

Information

Provider
Berkay Catak
Size
64.7 MB
Category
Lifestyle
Compatibility

Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English

Age Rating
4+
Copyright
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

You May Also Like