Screenshots

Beschreibung

İrşad Başkanlığımız zaman israfını en aza indirmek, bilgi aktarımının en hızlı ve verimli şekilde gerçekleşmesini sağlamak ve şube-bölge-genel merkez koordinasyonu kolaylaştırmak için 2016 yılında “İrşad Otomasyon Sistemi” projesini Hafızlık otomasyon sistemini kurarak başlattı. Bu sistemleri ihtiyaç ve proje doğrultunda Erkam Sohbetleri, Hatip Otomasyon Sistemi ve İmam-Hatip Otomasyon sistemleri takip etti.

Hafızlık Otomasyon Sistemi: Hafızlık derslerinin takibi, Hafızlık ezber kalitesinin ölçülmesi, Hafızlık kurumlarının genel başarı durumlarının gözlenmesi, Kursların öğrencileri yönetmesi ve dersleri müfredata göre planlaması, muhasebe takiplerinin yapılması, öğrencinin veli tarafından etkin bilgilendirilmesi mümkün olmaktadır.

Erkam Otomasyon Sistemi: Şubelerdeki Erkam Sohbet Halkalarının sohbetlerini cep telefonundan görüntüleyerek okumayı ve yapılan sohbetle ilgili bilgileri anında sisteme kaydedebilmeye imkân tanır. Ayrıca sistem üzerinden şubelerin ve bölgelerin; Ana Teşkilat, Kadınlar Teşkilatı, Kadınlar Gençlik Teşkilatı ve Eğitim Başkanlığı olarak halka hedefleri ve gerçekleşen hedefleri istatistiklerle anında takip etmeye yardımcı olur.

Hatip Otomasyon Sistemi
İrşad programlarımız teşkilatımızın en yoğun programlarındandır. Bölgelerimizde ve şubelerimizde yıl içerisinde; salon programı, lokal sohbeti, yatılı eğitim semineri, aile eğitim semineri başta olmak üzere yüzlerce program yapılmaktadır. Düzenlenecek bu programlara genel merkezimizden ya da farklı hatipler talep edilmektedir.
Programların organizesini kolaylaştırmak ve talep cevap sürecini hızlandırmak için hatip otomasyon sistemi birkaç adımla bu amacı gerçekleştirmeyi sağlar. “Hatip Talebi Yolla” tuşuna bastıktan sonra, eksiksiz olarak doldurulan temel bilgilerin kaydedilmesiyle bilgiler anında bölge İrşad başkanına ulaştırılır. Bölge İrşad başkanının değerlendirmesi sonrasında genel merkeze ulaşan talep burada değerlendirilerek sistem üzerinden yine anında şube/bölgeye ulaşarak değerlendirilir.

İmam-Hatip Otomasyon Sistemi: Camilerimizdeki irşad sorumlularının günlük olarak gerçekleştirdikleri faaliyetleri sisteme aktarmaya imkân sunar. İşlenen dersler, yapılan sohbetler ve irşad faaliyetleri günlük olarak kaydı gerçekleştirilebilir, imam-hatiplerimizin performansları ölçülüp değerlendirilebilir durumdadır.

Neuheiten

Version 1.02

qr kodu taraması ile ilgili hatalar giderildi

App-Datenschutz

Der Entwickler, 99names communication GmbH, hat darauf hingewiesen, dass die Datenschutzrichtlinien der App den unten stehenden Umgang mit Daten einschließen können. Weitere Informationen findest du in den Datenschutzrichtlinien des Entwicklers.

Mit dir verknüpfte Daten

Die folgenden Daten werden möglicherweise erfasst und mit deiner Identität verknüpft:

  • Kontakt­informa­tionen

Die Datenschutzpraktiken können zum Beispiel je nach den von dir verwendeten Funktionen oder deinem Alter variieren. Weitere Infos

Support

  • Familienfreigabe

    Wenn die Familienfreigabe aktiviert ist, können bis zu sechs Familienmitglieder diese App verwenden.

Mehr von diesem Entwickler

Das gefällt dir vielleicht auch