iPhone Screenshots

Description

Lookin2.me - Finans Platformu mobil uygulamasıyla bankalarınızla, ERP uygulamanızı 7X24, güvenli ve gerçek zamanlı olarak entegre edebilir, farklı bankalardaki ürün ve işlemlerinizi konsolide olarak takip ederek finansal faaliyetlerinizi, iş akışlarınıza uygun olarak tek bir platformdan yönetebilirsiniz.

- İster bir ister birden çok banka kullanın, tüm mevduat ve kredi hesaplarınızı tek yerden takip edebilirsiniz. Hesaplarınıza para geldiğinde ya da işlemleriniz gerçekleştiğinde bilgilendirmenizi alabilir, istediğiniz kişiyi istediğiniz detayda tek tuşla haberdar edebilirsiniz. İş süreçlerinize ya da tercihlerinize göre bilgi paylaşımlarınızı otomatize edebilirsiniz.

- Hangi bankada ne kadar paranız olduğunu tek tuşla görebilir, tahsilat ve ödeme talimatlarınızı istediğiniz bankaya hızlıca aktarabilirsiniz. İşlem gerçekleştiğinde haberdar olarak ve takip eden faaliyetlerinize yön verebilirsiniz.

- Toplu ya da tek tek, tüm işlemlerinizi tek tuşla ERP sisteminizde muhasebeleştirebilir, dekontunu anında oluşturarak banka mutabakatı yapmaktan kurtulabilirsiniz. Geriye dönük tüm işlemlerinizi tek yerden sorgulayabilir, finansal süreçlerinizi hızlandırarak, operasyonel giderlerinizi azaltabilir, paranızı işinize yönlendirebilirsiniz.

- Şahıs firmalarına, bayii ya da şubeleri olan şirketlere, holding yapısında çoklu firmalara ve uluslararası kurumsal yapılara uygun esnek iş akışları tanımlayarak finansal yönetim prensiplerinizi platforma taşıyarak süreçlerinizin güvenliğini arttırabilirsiniz.

What’s New

Version 1.3

Uygulamamızı sizin için daha iyi hale getirmek amacıyla düzenli güncellemeler yapıyoruz. Bu güncelleme ile birlikte, aşağıda belirtilen işlemler kullanıma sunulmuştur:
- İlişkili Hesap bazlı sorgular getirilmesi
- Banka Hesaplarım sayfasında banka bazlı gruplandırma işlemi yapılması
- Uygulama sayfalarının accordion hale getirilmesi
- Sorgulamalar sayfasındaki hataların giderilmesi
- Anasayfa ekranlarının düzenlenmesi
- Genel hata çözümlerinin yapılması

İlginiz için teşekkür ederiz.

App Privacy

The developer, In2project, has not provided details about its privacy practices and handling of data to Apple. For more information, see the developer’s privacy policy.

No Details Provided

The developer will be required to provide privacy details when they submit their next app update.

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like