iPhone Screenshots

Description

Kupony, rabaty, aktualne gazetki, promocje oraz akcje naklejkowe. Oszczędzaj czas i miej zakupy pod kontrolą ze Scan&Go!

Pobierz aplikację mobilną Mój Carrefour i korzystaj ze zniżek do -50%. Bądź zawsze na bieżąco z ofertą i promocjami! Sprawdź nasze oferty Bio! Certyfikowane produkty Bio taniej z kuponem w aplikacji oraz specjalny kupon 10% Rabatu na produkty Bio marki Carrefour!

Jeśli masz plastikową Kartę Rodzinka lub Kartę Seniora, możesz korzystać z jej przywilejów również w aplikacji. Teraz wszystko jest w Twoim telefonie i Twoich rękach!

Zależy Ci na szybkich zakupach, które zapakujesz od razu z półki to torby? A może najbardziej cenisz możliwość większej kontroli nad wydatkami? Usługa Scan&Go wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom! Mniej czasu spędzone przy kasie, brak konieczności wypakowywania wszystkich zakupów i wybór możliwości płatności to jej mocne strony!

Odwiedź jeden z naszych hipermarketów lub pozostałych dedykowanych sklepów i wypróbuj zakupy bez kolejki ze Scan&Go w aplikacji Mój Carrefour. Skanuj kody na produktach, wkładaj zakupy do siatki oraz zapłać za nie w specjalnej kasie i gotowe! Sprawdź listę sklepów z dostępną usługą w aplikacji.

W aplikacji zawsze znajdziesz aktualne gazetki, promocje oraz akcje naklejkowe. Sprawdź ofertę w ulubionym lub najbliższym sklepie. Nie wiesz gdzie on jest? Intuicyjna wyszukiwarka pozwoli Ci szybko je znaleźć. Sprawdź ofertę kuponów i gazetek dostępnych w najbliższym lub Twoim sklepie! Z tą aplikacją nie ominie Cię żadna okazja!

Mój Carrefour to:
• Kupony zniżkowe
• Scan&Go
• Czytnik cen
• Karta Rodzinka i Senior w Twoim telefonie
• Zawsze aktualne oferty i gazetki promocyjne
• Promocje i akcje naklejkowe
• Mapa sklepów Carrefour z możliwością wyboru ulubionego sklepu

What’s New

Version 2.9.30

W najnowszej wersji aplikacji wprowadziliśmy kolejne usprawnienia jakościowe:

- w zakresie samodzielnych zakupów (Scan&Go) - rozjaśnienie ekranu kodu kreskowego przy kasie, dodanie sklepu do ulubionych (co jest szczególnie ważne w przypadku problemów z zasięgiem sieci),
- zoptymalizowaliśmy możliwości związane z przeglądaniem gazetek
- dodaliśmy możliwość dodawania produktów do listy zakupowej za pomocą skanera kodów kreskowych

Ratings and Reviews

2.3 out of 5
4 Ratings

4 Ratings

User in Poland ,

It’s not working. I cannot start it at all.

It’s not working. I cannot start it at all. The store today didn’t provide any discount, nor coupons could be used. Please, fix it ASAP!

Information

Provider
Carrefour Polska
Size
74.9 MB
Compatibility

Requires iOS 9.3 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

Polish

Age Rating
12+
Infrequent/Mild Alcohol, Tobacco, or Drug Use or References
Infrequent/Mild Mature/Suggestive Themes
Copyright
Price
Free

Supports

  • Wallet

    Get all of your passes, tickets, cards, and more in one place.

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

More By This Developer

You May Also Like