Müzisyen Sahnesi 4+

Bilge Tarim Kara

Designed for iPad

    • Free
    • Offers In-App Purchases

Screenshots

Description

Uygulamamız, müzisyenler (SOLİST, DJ, ARANJÖR, VOKALİST vb.) ile müzik hizmeti almak isteyen kişiler arasında doğrudan iletişim kurabilecekleri bir sosyal medya uygulamasıdır. Amacımız, ''Müzisyen'' arayanlar ve isteyenler, tüm canlı müzikli organizasyonlarda (canlı müzik hizmetleri - doğum günü kutlamaları - düğün, nişan, kına –gelin alma – evlilik teklifi vb..) doğrudan uygulamamıza kayıt olan müzisyenlere il-ilçe filtreleyerek ve organizasyon türünü seçebilecek saniyeler içerisinde erişmesini sağlamak.

- Ödemeler - Abonelikler müzisyenler için müzisyen paketinde içeriği ilk 3 günlük deneme ve aylık abonelik yer almaktadır.


İsterseniz müzik türü enstrümanını veya anahtar kelimeleri bölgenizdeki müzisyenleri filtreleyebilirsiniz.Kurs (Şan ve Enstrüman kursları) almak isteyen kişiler kendi bölgelerinde kurs veren müzisyenlere yine uygulamamız ile ulaşabileceklerdir. Uygulama içindeki takvim sistemi ile müzisyenler uyumlu olduğu veya olmadığı gün ve saatlerin organizasyon takvimini oluşturabilecek, müzisyen arayanlar ya da müzisyenlerin ''İŞ TAKVİMİ'' ne bakarak bilgilerini görüntüleyebilecekler. Aynı zamanda müzisyenleri takip edebilmeleri ve müzisyenlere uygulama içerisinden doğrudan mesaj atabilecek ya da telefon numarası görünen müzisyene doğrudan ulaşım sağlayacaklardır.

Müzisyenler sahne videolarını, resimlerini ya da sahnede uygulanan işletme ve sahne saatini ''Akış'' bölümünde paylaşabilecek ve açıklama yazabileceklerdir. Akış kısmındaki paylaşımlar Türkiye geneli uygulama kullananlar herkese açıktır. Ayrıca müzisyenlerde arkadaşlar olarak ekleyecekler ve mesaj ya da telefon ile iletişim sağlayacaklardır.
Misyonumuz; Tüm müzisyenlerin sesini duyurmalarına aracılık edilmelidir.


UNUTMAYIN;
SESİNİ DUYURMAK HER MÜZİSYENİN HAKKI!

What’s New

Version 1.7.3

uygulama içi hatalar giderildi.

App Privacy

The developer, Bilge Tarim Kara, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Collected

The developer does not collect any data from this app.

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

You Might Also Like

muzisyen.app
Music
Armony
Music
Garaj
Music
MESAM Cepte
Music
Ahenk
Music
Müzik Terimleri Sözlüğü
Music