Screenshots

Beschreibung

Uygulamanın tüm işlevleri ve avantajlarına genel bakış:

• AVM’nizdeki rağbet gören moda stillerini, moda dünyasında öne çıkanları, fırsatları ve indirim kampanyalarını nerede ve ne zaman isterseniz “dijital vitrin” şeklinde görebilirsiniz.

• Mağazaya genel bakış ve yerleşim planı: Açılış saatleri ve irtibat bilgilerini kolayca görüntüleyebilirsiniz. Mağazayı bulmak da uygulamayla akıl almayacak kadar kolay. Mağazayı yerleşim planında görüntüleyin, bu kadar!

• Hiçbir şeyi kaçırmayın! Push işlevinin etkinleştirilmesi ile her zaman güncel kalırsınız. Hatta bununla yetinmek istemeyen, tarihleri takvimine senkronize edebilir.

Alışverişe başlamak için sabırsızlanıyor musunuz? Uygulamayı indirin ve yeni alışveriş deneyiminizin tadını çıkarın!

Övgü, eleştiri veya başka bir gözleminiz mi var? E-postayla www.marmarapark.com adresine göndereceğiniz geri bildirimlerinizi memnuniyetle bekliyoruz!

Dijital vitrininizle iyi eğlenceler dileriz,
Marmara Park Alışveriş Merkezi

App-Datenschutz

Der Entwickler, ECE Projektmanagement G.m.b.H. & Co. KG, hat darauf hingewiesen, dass die Datenschutzrichtlinien der App den unten stehenden Umgang mit Daten einschließen können. Weitere Informationen findest du in den Datenschutzrichtlinien des Entwicklers.

Nicht mit dir verknüpfte Daten

Die folgenden Daten werden zwar möglicherweise erfasst, aber nicht mit deiner Identität verknüpft:

  • Nutzungs­daten
  • Diagnose

Die Datenschutzpraktiken können zum Beispiel je nach den von dir verwendeten Funktionen oder deinem Alter variieren. Weitere Infos

Support

  • Familienfreigabe

    Wenn die Familienfreigabe aktiviert ist, können bis zu sechs Familienmitglieder diese App verwenden.

Mehr von diesem Entwickler

Das gefällt dir vielleicht auch