iPhone Screenshots

Description

MoQ – pirkiniams telefonu. Įprastą piniginę ir grynuosius galite palikti namie, nes pirkinius su MoQ įsigysite greičiau, saugiau ir patogiau. Turėti MoQ verta, nes:

– Naudotis MoQ galite pradėti iškart. Jūsų mobiliojo ryšio operatorius suteikia atidėto mokėjimo galimybę, tad dalį išlaidų apmokėsite kartu su įprasta mobiliojo ryšio sąskaita. Jokių sudėtingų nustatymų ar painios registracijos.

– Specialūs pasiūlymai pirkiniams telefonu su MoQ. Puikios kavos puodelis pigiau, dalies išlaidų grąžinimas ir dar daugiau – įvairios akcijos ir pasiūlymai nuolat atnaujinami, tad visada rasite kažką naudingo sau.

– Su MoQ patogu. Elektroniniu būdu palikite arbatpinigių aptarnaujančiam personalui, pasidalinkite išlaidas už dienos pietus su draugais ar atsiskaitykite už komunalines paslaugas vos tik nuskenavę specialų QR kodą ekrane - apsipirkimas telefonu su MoQ patenkins jūsų poreikius.

– Papildyti MoQ sąskaitą paprasta. Tai padaryti galite įprastu bankiniu pavedimu ar susieję programėlę su savo mokėjimo kortele. Arba nustatykite minimalią balanso sumą ir MoQ sąskaita iš numatytos kortelės pasipildys automatiškai.

– Su MoQ siųskite ir gaukite pinigus akimirksniu. Priešingai nei kiti pavedimai, tarp MoQ naudotojų siunčiami pinigai juos pasiekia iškart – jokio užlaikymo, jokių mokesčių. Viskas, ko reikia perlaidai – tai gavėjo telefono numeris.

– MoQ pakeičia grynuosius ir korteles. Apsipirkimas telefonu MoQ jau galimas >1000 fizinių prekybos vietų Lietuvoje, pažymėtų MoQ logotipu (Rimi Lietuva, Huracan Coffee, Pegasas, Viada, Holigans ir kt.) ir 95 % visų lietuviškų e. parduotuvių (www.pigu.lt, www.senukai.lt, www.varle.lt, www.avitela.lt, www.geradovana.lt ir kt.).

– MoQ sukurta ir įdiegta „Bitė“, „Tele2“ bei „Telia“ - didžiausių Lietuvos mobiliojo ryšio operatorių - ir prižiūrima Lietuvos Banko.

What’s New

Version 2.0100

New marketplace

Ratings and Reviews

2.7 out of 5
7 Ratings

7 Ratings

Hekireky ,

False advertising

Promises cashback when using this app, money never arrived after 2 transactions and claimed waiting day period. Later read a fine-print that its actually for the first 15k transactions for everyone using the app - LOL what? Why are lithuanian service providers are so hell bent on being cheap and crappy service providers?

Jonauz ,

Don't work

Crapy app, not working at all, just gives general error, not even clear the reasons

ievadash ,

Underdeveloped

Need urgent fixing -the app doesn’t even open.

Information

Provider
MOBILIEJI MOKEJIMAI UAB
Size
118.6 MB
Category
Finance
Compatibility

Requires iOS 10.0 or later. Compatible with iPhone, iPad and iPod touch.

Languages

English, Lithuanian

Age Rating
Rated 4+
Copyright
© UAB Mobilieji mokėjimai
Price
Free

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

You May Also Like